Karantinada zayifalaylim mi ?

Acvekilolu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2020
2
0
59
Kadınlar ve erkekler hepinize merhaba!

Öncelikle kendimden kısaca bahsetmek isterim. Ben hicbir zaman kilo alamayan bir cocuktum hep çok zayıftım hem spor yapmayı da çok severdim hem de hareketiydim. 17 yaşımdan sonra aailemsen bir kayıp ile birlikte birden kilo almaya başladım 50 kilo olamayan ben 4 5 aylık bir zamansa 57 kiloya çıktım ama bedenim umrumda değildi ve hiç farkına varmadan yemeğe devam ettim. Bir gün ayakkabımi bağlarken zorlandım ve tartılma gereği duydum tartıda 76 kg görünce il iş diyetisyene gidip sporla da eestekleyerek 3 ayda 10 kg verdim sonra tekrar aşırı yemeye (özellıkle cips çikolata tarzı sağlıksız besinler ) başladım ve şu an 79 kiloya geri çıktım. Şu an içimde azim yok ama karar verdim tüm fazlalıkları verip daha sağlıklı bir yaşam süreceğim. Ilk hedefim 60in altına düşmek. Hadi siz de bana katılın zayıflayalım beraber birbirimize yoldaş olalım? Beslenme düzenimiz değişsin sağlıkla kalalım özellikle bu karantina döneminde. Ne dersiniz ?

Öyle demeyin kalbimi kırdınız diyeceğim ama muhtemelen yağ bağladığı için olsa gerek kirilmiyor 😂 evet tahminleriniz doğru bir anlık karar verdim ertesi gün tereyağına ekmek bandım evet o benim 🤚 konuyu kapayayım bari rezil olmadan love you guus.....

X