Karadeniz de balayı için bungalov önerisi alabilir miyim

merakettimdegeldim

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2022
6
1
28
Merhabalar. Temmuzda nasip olursa balayına gitmeyi planlıyoruz. Bungalov evlerden yana dolandırıcılık çok fazla bu nedenle sizlerin deneyimini sormak istedim. Buraya gidip deneyimleyenler yardımcı olursa çok sevinirim 💙

Eğer deniz tatili istiyorsanız kilometrelerce kumsaliyla bartın inkum onerebilirim. Bungalovu var mıdır bilemiyorum ama çok sayıda kalacak yer imkanı var

Aradığım şey sadece aslında sakinlik 🙈☺️
Yani bunlar eski model attıklarım ama asıl hayal edilen bu olmalı gibi geliyo bana. Sapancada bungalovsuz nokta kalmadı gölü gören tüm cephelerde. Evet ultra lüks şahane seyler var ama 2 metreyle arayla adamlar aynısından 30 tane yapmış. ☠️
Bungalov çok fazla moda sakini yok bence. Abantın otelleri eskidir ama bence düşünülebilir yaz olsa da her ne kadar piknikçiler doluşsa da akşamları iyi ve etrafında turlamayı ben severim.
Orta ve doğu karadeniz bilemiyorum ama muhteşem yerler olduğuna eminim.
Benim gönderdiğim büyüdüğüm ilçede. Zaten ilçe küçücük sabah ziyaretçiler olur şelaleye piknik filan için ama çok kalabalık olmaz. Severim burayı da.

Sapancaya bende gitmek istiyorum eşimle ama dolandırılmaktan korkuyorum , kaç gece kaldınız ne kadar ödediniz
Social turizm destekli olunca biraz güvenerek gittik. Çok beğendik. 1 gece kaldık geçen sene evlilik yıldönümümüz için gitmiştik Ekim ayında 5000 liraya kalmıştık. Şuan ne kadardır bilemiyorum tabi 🤷🏻‍♀️

X