Mutfak Dekorasyonu karaca royal 25 prç çelik çeyiz seti kullanan var mı aramızda?

limelemon

beklenmedik bir zamanda
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2010
4.850
5.290
yanında 3 tane teflon tencere olduğu için, düdüklüsü eski tip olmasına rağmen, sedef çelik çeyiz seti yerine, karaca royal 25 prç bordo çelik çeyiz setini aldım, ama karaca marka tencerelerle ilgili olumsuz yorumları okudukça moralim bozuluyor..ki bir de gidip eski tip bi set almışım.alalı bir ayı geçtiği için değiştiremeyiz dedi mağaza,moralim daha da bozuldu. memnun kalma olasılığım yok mudur kızlar? :KK43:(

nası değiştiremiyolarmış mecburlar değiştirmeye bende karacadan çeyiz seti aldım.sapları yeşil olanlardan çelik çift tabanlı çokda menunum.

1 ay çokta uzun bir süre değil ki değiştirmeleri lazım biraz ısrar edin bence.

nası değiştiremiyolarmış mecburlar değiştirmeye bende karacadan çeyiz seti aldım.sapları yeşil olanlardan çelik çift tabanlı çokda menunum.[/QUO

sizinki yeni modellerden sanırım, düdüklüsünü kullandınız mı peki,nasıl? şuan aldığım şehirde olmadıım için tlfnla konuştum, ancak bayramda gidebilicem ama gittiğimde biliyorum ne söyleyeceğimi :kızgın: yeni modeller daha sağlamdır diye düşündüm ama sanırım onlar eski modelleri elden çıkarma peşinde. tekirdağdaki en büyük züccaciye mağazası, müşteriye toklar tabi,ama bırakmicam peşini.her şey satana kadarmış benneyaptımki

1 ay çokta uzun bir süre değil ki değiştirmeleri lazım biraz ısrar edin bence.

değil mi,üstelik set hala mağaza deposunda.o kadar para veriyoruz ama işte karşılaştığımız muamele.değiştirmezlerse son girişim olur mağazaya. bundan sonra internetten yapıcam önemli alışverişlerimi, züccaciyelerin burnunu büyütmektense.. :1no2:

değil mi,üstelik set hala mağaza deposunda.o kadar para veriyoruz ama işte karşılaştığımız muamele.değiştirmezlerse son girişim olur mağazaya. bundan sonra internetten yapıcam önemli alışverişlerimi, züccaciyelerin burnunu büyütmektense.. :1no2:

ürün halen mağazada ve değiştirmiyrlar-tatlicadiarzu-
çok kötü bi durum insanın hevesini kaçırır:1ninca:

kızlar sanırım setimi değiştirmicem, kendi setim sedef çelik çeyiz setine göre daha avantajlı geldi düşününce, ekstradan 1 tane kocaman tenceresi artı makarna süzgeci var benimkinin. bir de sedefteki düdüklü çok kaba ve kullanımı karışık geldi bana ne bileyim içim ısınmadı ona.yani o teni model kaba düdüklü yerine extradan 1 tencere, süzgeç ve 3 teflon tencere daha avantajlı sanırım,tabi umarım yetkilinin belirttiği gibi kalite farkı yoktur gerçekten.yorumlarınız için teşekkürlerrr vereliniortak

yanında 3 tane teflon tencere olduğu için, düdüklüsü eski tip olmasına rağmen, sedef çelik çeyiz seti yerine, karaca royal 25 prç bordo çelik çeyiz setini aldım, ama karaca marka tencerelerle ilgili olumsuz yorumları okudukça moralim bozuluyor..ki bir de gidip eski tip bi set almışım.alalı bir ayı geçtiği için değiştiremeyiz dedi mağaza,moralim daha da bozuldu. memnun kalma olasılığım yok mudur kızlar? :KK43:(
Yıllarr yıllaar olmuş, zamanında bu çeyiz setinden almışız hala çeyiz halinde bekliyorlar 😁 siz kullandınız mı, nasıldı? :))

Yıllarr yıllaar olmuş, zamanında bu çeyiz setinden almışız hala çeyiz halinde bekliyorlar 😁 siz kullandınız mı, nasıldı? :))
Ben 3 yıldır kullanıyorum çok da memnunum 😍 Düdüklüsünü bile memnuniyetle kullanıyorum, ne varsa eskilerde var 😂

Ben 3 yıldır kullanıyorum çok da memnunum 😍 Düdüklüsünü bile memnuniyetle kullanıyorum, ne varsa eskilerde var 😂
Yaa çok sevindiiiimm 😍😍 acaba aynısı mı diye merak ediyordum nette görselini bulamadım, karaca royal 25 parça diye yazan bir kolide benimkiler cam kapak mavi renk almışım, süzgeç var içinde. Sizde de o varmıs, dedim kesin aynısı :)) Ben düdüklüsünü cıkarmışım setten, korktugum için kullanmak istememiştim taaa o zamandan. Normal çeyizci oldugu için ayırabilmiştim. Dediğiniz gibi ne varsa eskilerde var şimdiki yeni marka setlerde bu kadar geniş içerikli bulunmuyor. İyi ki almışım. Memnun olmanıza cok sevindim, tutamaç yerlerinden korkmustum ben plastik diye 😁

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için, güzel günlerde uzun ömürlü kullanın ınşallah, ağız tadıyla. 😊😘

Yaa çok sevindiiiimm 😍😍 acaba aynısı mı diye merak ediyordum nette görselini bulamadım, karaca royal 25 parça diye yazan bir kolide benimkiler cam kapak mavi renk almışım, süzgeç var içinde. Sizde de o varmıs, dedim kesin aynısı :)) Ben düdüklüsünü cıkarmışım setten, korktugum için kullanmak istememiştim taaa o zamandan. Normal çeyizci oldugu için ayırabilmiştim. Dediğiniz gibi ne varsa eskilerde var şimdiki yeni marka setlerde bu kadar geniş içerikli bulunmuyor. İyi ki almışım. Memnun olmanıza cok sevindim, tutamaç yerlerinden korkmustum ben plastik diye 😁

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için, güzel günlerde uzun ömürlü kullanın ınşallah, ağız tadıyla. 😊😘
Evet o set, benimkinin bordo tutma yerleri, ocağı çok harlı kullanmadıkça bir şey olmuyor saplarına. Düdüklü fobisi bende de vardı ama eşim sayesinde aştım, çok pratik oluyor.
Güzel dilekleriniz için de ben teşekkür ederim. Siz de çok güzel günlerde huzurla sağlıkla kullanın inşallah. 🥰

X