Kara Gözlüm Acem Kizim

Mahbile

Acem Kızı
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.387
8
42
Ne hırçın kıskançlıklarımız oldu değil mi? Zaman zaman kavgalar ettik ve ne kadar üzdük kimi zaman birbirimizi farkında olmadan. Sende benimle olgunlaştın. Sende benimle yaşamaya başladın. Sende benimle doğdun tekrar tekrar, her gün…
Cocugum benim, seni ilk gördüğüm andan, geçen bunca sene, sensizliği bir saniye bile düşünmedim. Sensizlik benim için, bir bilinmeyen, düşünülemeyen, sonsuz bir boşluk, bir uçurum… Sen beni tamamlayan, beni bütünleştiren, benim, ben olmamı sağlayan tek nedensin..
Canım sevgilim, şuanda benden uzaktasın ve ne garip ki, ben buna hala alışamadım. Seni uzak bir şehirde yapayalnız bıraktığım için kendimi azarlıyorum, tanrıya isyan ediyorum. Benden her geçen gün daha da uzak olmana dayanamıyorum.
Sensizlik çok fena.
Ama sana çok güveniyorum. Her şey aleyhimize olsa da, güveniyorum; Çünkü sen “benim” seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun ve “benim” yanımda kendini güvende hissediyorsun.
Seninle yaşlanmak istiyorum, yaşama veda edeciğim gün yanımda olmanı istiyorum. O an, seni düşünmek, senin gözlerine bakmak, seni ne kadar çok sevdiğimi görmeni anlamanı istiyorum. İşte o zaman bu dünyada boşuna yaşamamış olduğumu bilmenin huzuru mutluluğu ile rahatlarım.
Sensiz aldığım her nefes, boşa yaşanmamış bir an benim için.
Zaman öyle çabuk geçiyor ki sevgili; hayatın sillesi bir tokat gibi patlıyor insanın yüzüne. Düşünüyorum da bazen, keşke seni daha çok mutlu edebilseydim. Sana her gün güller yollayabilseydim, her fırsatta yanında olabilseydim, sana daha çok güven verip, seni daha çok mutlu edebilseydim. Ne yazık ki yaşam bazen adil davranmıyor insana aşkım. Bak koca 4 yıl geçti “iyisiyle”. Seninle kötüsü olamaz hiçbir şeyin.
Aşkımız için savaşmalıyız ve yenilmemeliyiz. Pes etmemeliyiz. Unutma “biz bir bütünüz” ve birimiz olmadan “yarım kalırız”. Sen benim her şeyimsin ve sensiz ben hiçbir şeyim.
Sakın hayatın bir anlık güzelliklerine kapılma bebeğim. Bazen çok güzel görünen bir şey o insanın felaketi olabiliyor.
Bu mektubumu umarım hayatının sonuna kadar saklarsın. Burada seninle bir hayat paylaşmak ve seni mutlu etmek isteyen birinin duyguları var. Seni ne kadar çok seviyorum ki, bu yazdığım kelimeleri beğenmiyorum, sana yakıştıramıyorum. Seni en güzel sevgi sözcükleri bile anlatamaz.
Seni seviyorum, seviyorum ve yine seviyorum, hep seveceğim, seninle doğdum, seninle öleceğim. Canım sevgilim, canımdan öte sevgilim.........

Cocugum benim, seni ilk gördüğüm andan, geçen bunca sene, sensizliği bir saniye bile düşünmedim.

Ben bu cümleye takıldım!:uhm: :sm_confused:

ne duygulu çocukmuş yaw benimki harbi öküz laa bilmez böle şeyleri iyi muşmula aşağı muşmula yukarı der:kızgın:

Ay azem kıs çok şanslısın ya çok güzel çok içten bi yazı.Her zaman bööle sevin birbirinizi allah ayırmasın ne güsel yaa çok duygulandım.

azemim süper yaa yüreğine sağlık ahmetin devamını bizim öküzlerden bekliyoruz:))

X