Kaplama

Esragul kanar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
3
0
23
Tum dislerime kaplama yapmak istiyorum aranizda kaplama yapan varmi fiyatlari ne kadar hangi kaplama daha iyi kaplama dusunce tekrardan para verip mi yapiyouz tedavi sureci ne kadar suruyo aci oluyomu ne kadar sure kalici 10 kadar kaliyo diye biliyorum ama dogru kisacasi tedavi surecinizi bildiginiz herseyi anlatabilir misiniz😊😊

Ben usak ta sormustum bütün dislerimi toplam 9 bin dedi cok kisa bir süre icinde yaparim dedi kabul etmedim o kisa süreye ikna olmadim daha sonra almanyada yaptirdim rakam tabiki daha fazla 4 saate törpüledi sonra üzerlerini gecici kapladi islesmesi lazim dedi dislerin gelmesi uzun sürdü iki hafta sonra kapladi , hayir hic acimiyor , sadece o 4 saat yordu tabiki doktorun elini cabuklugnada bakar , hic bir sekilde rahatsizlik vermiyor , annem trde yaptirdi 8 saat sürdü diyor, dis etlerimde morarma oldu daha sonra gecti

Ben usak ta sormustum bütün dislerimi toplam 9 bin dedi cok kisa bir süre icinde yaparim dedi kabul etmedim o kisa süreye ikna olmadim daha sonra almanyada yaptirdim rakam tabiki daha fazla 4 saate törpüledi sonra üzerlerini gecici kapladi islesmesi lazim dedi dislerin gelmesi uzun sürdü iki hafta sonra kapladi , hayir hic acimiyor , sadece o 4 saat yordu tabiki doktorun elini cabuklugnada bakar , hic bir sekilde rahatsizlik vermiyor , annem trde yaptirdi 8 saat sürdü diyor, dis etlerimde morarma oldu daha sonra
Ben usak ta sormustum bütün dislerimi toplam 9 bin dedi cok kisa bir süre icinde yaparim dedi kabul etmedim o kisa süreye ikna olmadim daha sonra almanyada yaptirdim rakam tabiki daha fazla 4 saate törpüledi sonra üzerlerini gecici kapladi islesmesi lazim dedi dislerin gelmesi uzun sürdü iki hafta sonra kapladi , hayir hic acimiyor , sadece o 4 saat yordu tabiki doktorun elini cabuklugnada bakar , hic bir sekilde rahatsizlik vermiyor , annem trde yaptirdi 8 saat sürdü diyor, dis etlerimde morarma oldu daha sonra gecti
Teşekkür ederim 😊

Canim ben yaptirdim 6 ust 6 alt olmak uzere tam 12 tane zirkonyum kaplama tanidik diye 4 bine hepsini yapti yaparken cok zorlandim ağrısı fazlaydı ardindan gecici dis taktı suanda 2 senedir kullaniyorum cok sukur bi sikintisini gormedim ama ilerisi icin bisey diyemiyorum iyi bakim yapmak lazim neyse iste hii sana onerirmiyim dislerin eger cok kotu değilse bence yaptirma gorselligi güzel ama gunesye falan yapmacik duruyor ve alisana kadar canim cıktı sanki agzimda emanet gibiydi simdilik alistim ama ana dis gibi olmuyor

X