Göz Makyajı kalıcı makyaj sildirenler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kakabus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2013
5
0
merhaba. bir konu danışmak istiyorum.
ben kaşıma kalıcı makyaj yaptırdım ancak hiç memnun değilim özellikle renginden. her iki kaşım eşit değil ve gri-mavi bir renk oldu. yaptıralı da 1 yıl olmuştur. ilk yaptırdığım günden beri beğenmemiştim. sürekli kaşımı kapatıcı ile kapatıyorum diplerini ve kendim renklendiriyorum. yani bir hayrını göremedim şu olayın. ayrıca makjasızken kapatıcı sürmemişken de çok belli oluyor kalıcı makyaj olduğu. sildirmek istiyorum ama sildiren kişilerin sildirme sonrası o bölgelerinin kırmızı olduğunu gördüm. bu olay ne kadar sürüyor ve kalıcı makyaj silinen yerden kaş tekrar çıkıyor mu? benim için çok önemli çünkü aynada kaşlarımı gördükçe moralim inanlılmaz bozuluyor. yerdımcı olabilirseniz sevinirim . iyi günler.

Makina ile silindiği zaman evet biraz kızıllık kalıyor zaman içersinde de o da kaybolur..başka türlü silme işlemi de; modeli yeniden düzeltip ten rengi ile göze hoş görünmeyen kısımları silmek...

ben kaşıma kalıcı makyaj yaptırdım ancak hiç memnun değilim özellikle renginden. her iki kaşım eşit değil ve gri-mavi bir renk oldu. yaptıralı da 1 yıl olmuştur. ilk yaptırdığım günden beri beğenmemiştim. sürekli kaşımı kapatıcı ile kapatıyorum diplerini ve kendim renklendiriyorum. yani bir hayrını göremedim şu olayın. ayrıca makjasızken kapatıcı sürmemişken de çok belli oluyor kalıcı makyaj olduğu. sildirmek istiyorum ama sildiren kişilerin sildirme sonrası o bölgelerinin kırmızı olduğunu gördüm. bu olay ne kadar sürüyor ve kalıcı makyaj silinen yerden kaş tekrar çıkıyor mu? benim için çok önemli çünkü aynada kaşlarımı gördükçe moralim inanlılmaz bozuluyor. yerdımcı olabilirseniz sevinirim . iyi günler.

Ben 1 hafta önce sildirdim bir klinikte yardımcı olabilirim istersen. Süreç hakkında bilgi verebilirim. Ama kısa olarak kaşı yaptırmaktan sildirmek daha zor maalesef,1 hatanın bedeli fazla ağır oldu benim için.:KK43:

london20
çok merak ediyorum süreci. yardımcı olabilir misin, yaptırdıysan nerede yaptırdın, çıktı mı kalıcı kaş dövmen, çıktıysa süreci nasıldı ve maliyeti neydi?

ben bağdat caddesinde bi güzellik okulunda yaptırdım eğitimde veriyomuş yapan kişi gittim görüştüm güven verdi ve inanılmaz hijyenik kıltekniğiyle yaptırdım ben kaş annemde dudak ve göz altı yaptırdı gerçekten inanılmazoldular

Instagramdan takip ettiğim bir bayan var kalıcı makyaj uzmanı silme konusunda da çok iyi adı fatoş sivaslı fakat samsun da yaşıyor ve zaman zaman Türkiye genelinde dolaşıyor belirli kuaförlerde konaklayıp randevu ile insanlara yardımcı oluyor bu hafta Batman Mardin bölgesinde dolaştı 16 sında Antalya ya gelicek ve randevu aldım çok başarılı sonuçları var ve memnun kalcağmı düşünüyorum kalıcı eyeliner ımı sildiricem sonuçları da yazarım

Benim görümcem sildirdi, çok ta memnun ^_^ dışarıdan gelen birine neden yaptirsinlar burada silenler varken

Her şehirde doğru düzgün silenler yok çünkü benim bulunduĞum şehirde yok yada profesyonel olarak yapan da hiç duymadım basit kuaförlere kendimi teslim etmek yerine bu bayanın faydalı olacağını dişündüm herkesin kendi tercihi kimseyi bağlamaz kadın Antalya ya grldiği bi zaman 2 kere gittim yanına bana 1 saat kadar uzaklıktaydı zaten ve memnun kaldım.ben zaten kalıcı eyeliner ımı burda bi hata yaparak bi güzellik merkezinde yaptırdım ve pişman oldum fazlalıkları ten rengiyle kapatmaya çalışarak bej rengi leke buraktılar ve bu pişmanlığı tekrar yaşamamak için bu bayanı uzun süreler takip edip seçtim

şuan silme işlemi yapan bildiğim en güzel yer Antalya'da Gülnur Kalıcı Makyaj, tavsiye ederim. instagramdan da aynı isimle ulaşabilrsiniz. kaşları da çok doğal yapıyor ayrıca.

X