Kalıcı kızlık dikimi ve sonrası

Merhaba geçmiş olsun düğün önce tekrar kontrole doktorunuz cagirdi mi doktoru seçerken neye dikkat ettiniz

Merhaba ilki neden tutmadı? Tutmadığını nasıl anladınıçok fazla yürüdüm

Merhaba ilki neden tutmadı? Tutmadığını nasıl anladınız
Çok fazla yürüdüm ilk gün oturmama kalkma dikkat ettim ama kabızlık sorunumda vardı 1 ayın dolmasına yakın da hareketlerime pek dikkat etmemeye başladım tutmuştur diye doktor kontrolü oldu 1 ay sonra içten tutmuş fakat dış kısım tutmamış dedi bende tekrar oldum

Merhaba geçmiş olsun düğün önce tekrar kontrole doktorunuz cagirdi mi doktoru seçerken neye dikkat ettiniz
İlkinde demedi gel diye İkinci dikimi oldum ayni doktora 24 gün sonra konrole gidince de diyeceğini çok sanmıyorum gel diye. Seçerken evime olan uzaklığını düşündüm yürüme açısından ağrım olur diye ve kadın olmasıni tercih ettim fakat bu sefer de tutmazsa bilindik biyer varmış Bakırköy'de oraya gideceğim

Bakırköy e değilde iyi tecrübesi olan hastaneye gitseniz muayene orayı iyi düşünün t harfli doktor ise

Bence reklam çok yapılıyor pas elimden gelse gokcen Erdoğana Ankara giderim

Niye dikiş attırdınız? Enfeksiyon kapmamak için mi? 🤔

Bence reklam çok yapılıyor pas elimden gelse gokcen Erdoğana Ankara giderim
Yorumları çok araştırdım Ankara'dan bile İstanbul'a gelenler var sırf bunun için inşallah tutar dikiş gerek kalmaz üçüncüye çok ağrılı geçiriyorum ben kimisi rahat geçiriyormuş

Tercih sizin umarım istediğiniz gibi olur ben olsam en kötü ihtimal beni bulur

Ben fırsatım olursa geçici yaptirmayi düşünüyorum

X