Makyaj Ürünleri Kalıcı,doğal görünümlü allık önerisi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bburcuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
46
1
Ben ınnova nın şeftali tonunda bir allığını kullanıyorum şuan ama bir tane daha almak istiyorum.Kalıcı simsiz ve doğal duran önerebileceğiniz allıkları yazarmısınız lütfen şeftali tonlarında lütfen ışıl ışıl parlayan bir şey kesinlikle olmasın.

Flormarın allığını ben de kullandım gayet güzel, ama şu an cecilein bir allığını kullanıyorum hafif simli ama güzel duruyor.

bende flormarin terracotta bi alligi var simsiz oldukca kalici..
rimmel'in alligi var coral ismi, o da guzelmat bi allik fiyati da uygun
wet n wild alliklari da oldukca pigmentli ve kalici ama icinde isiltilar bak ama bence standa bi bakin derim ben

Ben de alix avien in şeftali tonunda toz alligini kullanmıştım. gayet doğal duruyor.kaliciligindan yana da bir sıkıntı yaşamadım.Aklınızda seçenek olsun.

Kullandığım mükemmel makyaj ürünlerini sizlere tanıttım sizlerde bundan yararlanarak daha kaliteli ürünler deneyebilirsiniz

Herkese Selam! Bugün benim kullandığım günlük Makyaj Malzemeleri Markaları hakkında bilgi vereceğim. Tabii ki, tüm bu kozmetik ürünlerini her gün kullanmayın.Tüm bu kozmetik ürünlerini geçenlerde aldım ama zaten işe yarıyor ve her birini tavsiye ederim.

Daha fazlası için kaynak ;

Son düzenleyen: Moderatör:
ben cecilein pembe allığını kullanıyorum. o kadar doğal duruyor ki her kullandığımda neden kızardın hasta mısın yoksa diyorlar :KK70:

Flormar-Terracotta
Mac-Bronz serisi gayeet güzel ürünler canım:KK45:

Ben ınnova nın şeftali tonunda bir allığını kullanıyorum şuan ama bir tane daha almak istiyorum.Kalıcı simsiz ve doğal duran önerebileceğiniz allıkları yazarmısınız lütfen şeftali tonlarında lütfen ışıl ışıl parlayan bir şey kesinlikle olmasın.
Mac in new romancesi harika ötesi ben makyaj yapab birisi değilim ama ablam kullanıyor çok memnun

X