JUMBO ÇKB TAKIMI YORUMLARINIZ NEDİR

kedililos

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2023
315
200
Kızlar selam.

Jumbo'dan indirim görünce çkb takımı sipariş ettim,1800 modelinden.Ama daha sonra yorumlarda Karaca Jumbo'yu satın aldıktan sonra kalitesiz ve zamanla paslanmış olduğunu okudum.İade etmeyi düşünüyorum.

Yakın zamanda Jumbo çkb alıp kullanan var mı aranızda,yorumlarınız nedir ?

Çok geç gördüm. Umarım iade etmişsindir. Fotoğraf bırakıyorum sen karar ver. İlk foto paslanan Jumbo, zamanının en pahalı modeliydi.

İkinci fotoğraf 29 yıllık Aryildiz, evet binlerce defa kullanıldı, çizildi ve matlasti ama asla paslanmadi.

Keza Hisar takımım da taş gibi duruyor.

Eklentiler

• IMG_20230902_023940.jpg
    IMG_20230902_023940.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG20230902024533.jpg
    IMG20230902024533.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 56
Jumbo alan ağlar.
İlk yıkamada kıvrık yerlerindeki pas lekeleri, çizilmesi ile 10 senelik görüntü verir.
Mağazaya götürdüğünüzde hani 50 sene garanti var dediğinizde ‘kullanıcı hatası ıslak kalmıştır’ der, ilgilenmezler.
Ya üstüne birkaç daha verin dünya markalarından alın ya da yarısı kadar verin hisar, aryıldız vs alın.

Jumbo alan ağlar.
İlk yıkamada kıvrık yerlerindeki pas lekeleri, çizilmesi ile 10 senelik görüntü verir.
Mağazaya götürdüğünüzde hani 50 sene garanti var dediğinizde ‘kullanıcı hatası ıslak kalmıştır’ der, ilgilenmezler.
Ya üstüne birkaç daha verin dünya markalarından alın ya da yarısı kadar verin hisar, aryıldız vs alın.
Hahaha evet bana da eviniz çok nemli demişlerdi. Evin bağıl nem oranı 45, nem veren makine çalıştırıyorum devamlı 50 lere cikarabilmek için 🤣

Hahaha evet bana da eviniz çok nemli demişlerdi. Evin bağıl nem oranı 45, nem veren makine çalıştırıyorum devamlı 50 lere cikarabilmek için 🤣
Bana da ‘makine iyi yıkamıyor, ıslak bırakıyor’ dediğinde, diğer markalar hem de yarı parasına olanlar niye paslanmadı diye sordum, bize değil firmaya ulaşın bayiyiz diyerek başından savdı😂

Çok geç gördüm. Umarım iade etmişsindir. Fotoğraf bırakıyorum sen karar ver. İlk foto paslanan Jumbo, zamanının en pahalı modeliydi.

İkinci fotoğraf 29 yıllık Aryildiz, evet binlerce defa kullanıldı, çizildi ve matlasti ama asla paslanmadi.

Keza Hisar takımım da taş gibi duruyor.

Jumbo alan ağlar.

Bana da ‘makine iyi yıkamıyor, ıslak bırakıyor’ dediğinde, diğer markalar hem de yarı parasına olanlar niye paslanmadı diye sordum, bize değil firmaya ulaşın bayiyiz diyerek başından savdı😂

Yazık ettiler güzelim firmaya 😭 Gerçi benim takım el degistirmeden önce alınmıştı ama 🤦🏼
Zaten kargoyu açtığımda kaşıklar çatallar hep çizikti,bıçakların ucu yamuktu kimisinin ucu bile yoktu hatta.

Hemen iade ettim.Asla Jumbo değil yani,Jumbo bitmiş anladığım kadarıyla.

Misafir için Hisar almıştım,günlük için de hisar alacağım gibi

Zaten kargoyu açtığımda kaşıklar çatallar hep çizikti,bıçakların ucu yamuktu kimisinin ucu bile yoktu hatta.

Hemen iade ettim.Asla Jumbo değil yani,Jumbo bitmiş anladığım kadarıyla.

Misafir için Hisar almıştım,günlük için de hisar alacağım gibi
Gerçekten çok üzücü bir deneyim olmuş. Sen bir de çelik tencereleri gormeliydin. 🤣

X