İzmirin en iyi halı yikama firması

Nur umman

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
20 Mart 2018
3
0
41
Halılarımı yıkatmak için arayış içindeydim cunku daha onceki yıkattigim yerlerden hiç memnun kalmamistim,bir arkadasimin önerisiyle dinarsu halı yıkama'ya yıkattım gerçekten verdigim para helalihoş olsun en kirli halımı bile tertemiz yikamışlar hem yumusak hem pırıl pirıl olmuş,fiyatıda uygun sölediler ve en önemlisi zamaninda teslim ettiler dinarsu halı yıkamaya tesekkür eder basarilarinin devamini dilerim.nur

Halılarımı yıkatmak için arayış içindeydim cunku daha onceki yıkattigim yerlerden hiç memnun kalmamistim,bir arkadasimin önerisiyle dinarsu halı yıkama'ya yıkattım gerçekten verdigim para helalihoş olsun en kirli halımı bile tertemiz yikamışlar hem yumusak hem pırıl pirıl olmuş,fiyatıda uygun sölediler ve en önemlisi zamaninda teslim ettiler dinarsu halı yıkamaya tesekkür eder basarilarinin devamini dilerim.nur

Ben şu an arayış içindeyim hem halı hem de zebra perdemi vereceğim. Fiyatlar arası uçurumlar var. Biri uygun diğeri aşırı pahalı. Kimisi perdeyi sökme takma için ekstra ücret alıyor. Direkt eledim onları. Kimisi perdenin 2 tarafı için ayrı para istiyor. Anlamadım bu işi. Ya ülkenin durumundan haberleri yok. Var mı tavsiye edebileceğiniz güvenilir, işini iyi yapan, verdiği randevuya uyan bi firma? Bu arada şirinyerde ikamet ediyorum

X