Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk İzmir'de kaynak yapan kuaför...

kaynak ve çıt çıt olayında kuaförü kesinlikle tavsiye etmem sonuçta onlarda toptancılardan alıp üstüne kar koyarak veriyorlar bize ayrıca takma ücreti ödüyoruz... hem toptan hem perakende satış yapan ayrıca takma işleminide yapan saç merkezlerinde kuaförlere göre neredeyse yarı yarıya fiyat farkı oluyor... izmirde bildiğim 4-5 tane saç merkezi var ben rüyam saç dünyasından hem saçlarımı aldım hemde takma işlemi yaptırdım ve gördüm ki kuaförüm beni iyi kazıklamış bu güne kadar

kaynak ve çıt çıt olayında kuaförü kesinlikle tavsiye etmem sonuçta onlarda toptancılardan alıp üstüne kar koyarak veriyorlar bize ayrıca takma ücreti ödüyoruz... hem toptan hem perakende satış yapan ayrıca takma işleminide yapan saç merkezlerinde kuaförlere göre neredeyse yarı yarıya fiyat farkı oluyor... izmirde bildiğim 4-5 tane saç merkezi var ben rüyam saç dünyasından hem saçlarımı aldım hemde takma işlemi yaptırdım ve gördüm ki kuaförüm beni iyi kazıklamış bu güne kadar

Şirinyer de salon moonlight İsmail
On numara kaynak yapar
Kuaförlere de yapıp satıyor ayrıca
Tavsiyemdir ...

merhabalar öncelikle size teşekkür etmek istiyorum sırf buradaki yorumunuza güvenerek rüyam saç dünyasına gittim ve şu an kaynaklarımdan çok memnunum, hemde baya uygun fiyata taktırdım... kaynak dışında ombremide çok güzel yaptılar hepsi sizin sayenizde ve foruma sırf size teşekkür etmek için üye oldum :)

Kızlar yorumlarınızı okudum bornovada ender kuaförü tavsiye eden var bnm de 7 yıllık kuafor um çok memnunum hem fiyatları uygun hem kaliteli çalışıyor isteyen olursa bnm adımı verip gidin yardimci olir
Merhaba ender beyle bugün konuştum yüksek fiyat veriyo

Merhaba kızlar izmirde bu işi profesyonel olarak yapan karşıyaka da sedat hair center var ben yıllardır oraya gidiyorum benim saçlarım hiç uzamiyo uçları incelip kopuyo bende hep kaynak kullanmıyorum herkese tavsiye ediyorum

Selam herkese;

Kızlar forumda başka bir alanda paylaşmıştım saçlarım yandı ve erkek gibi kestirmek zorunda kaldım. Şimdi biraz uzadı katlı küte yakın,başkasının saçını kullanmam diye düşünüyordum ama dayanamayacağım,sinameki o bu işe yaramadı halkalı (boncuk) kaynak yaptırmayı düşünüyorum.

İzmir'de önerebileceğiniz abartılı fiyatı olmayan bu işi cuk ! diye yapacak bir kuaför biliyor musunuz???

saçı kendim almayı da düşünüyorum,eğer uygun ve kaliteli saç satıyorsa kuaförden de alırım...

umarım yardımcı olursunuz...:KK28::KK24:
merhaba benim elimde keratin kaynak sac var bakımlı hiç boya görmemiş almak isteyen olursa satacagım

İzmirde en iyi saç kaynak uygulamalarını sedat saç merkezi var karşıyakada tavsiye ederim
Selam bende izmir güzelyalı da Md saç tasarıma yaptırdım mikro keratin kaynak gayette memnun kaldım %100 gerçek saç kullanıldı. Bende arkadaş tavsiyesi ile gitmiştim baya da popüler bir yer internetten sayfasına bir bak istersen..

Selam bende izmir güzelyalı da Md saç tasarıma yaptırdım mikro keratin kaynak gayette memnun kaldım %100 gerçek saç kullanıldı. Bende arkadaş tavsiyesi ile gitmiştim baya da popüler bir yer internetten sayfasına bir bak istersen..
Selam bende izmirde md saç tasarım isminde bir kuaförde kaynak yaptrdım fakat kabus oldu mikro diye gittim ne olduğu belli olmayan iğrenç bi kaynak yaptılar anladımki bu işi kuaförlerde deil de uzman olan bir saç merkezinde yaptırmak gerekiyormuş bütün saç diplerim yara oldu bide sorunumu çözmek yerine türlü bahaneler üretip beni oyaladılar terslediler herşey parayı alana kadarmış, başka insanlar mağdur olmasın diye her forum sitesine yazıcam benim canım yandı hem maddi hem manevi olarak. başka insanlarada aynısını yapamasınlar

Selam bende izmirde md saç tasarım isminde bir kuaförde kaynak yaptrdım fakat kabus oldu mikro diye gittim ne olduğu belli olmayan iğrenç bi kaynak yaptılar anladımki bu işi kuaförlerde deil de uzman olan bir saç merkezinde yaptırmak gerekiyormuş bütün saç diplerim yara oldu bide sorunumu çözmek yerine türlü bahaneler üretip beni oyaladılarterslediler herşey parayı alana kadarmış, başka insanlar mağdur olmasın diye her forum sitesineyazıcam benim canım yandı hem maddi hem manevi olarak. başka insanlarada aynısını yapamasınlar

Selam bende izmirde md saç tasarım isminde bir kuaförde kaynak yaptrdım fakat kabus oldu mikro diye gittim ne olduğu belli olmayan iğrenç bi kaynak yaptılar anladımki bu işi kuaförlerde deil de uzman olan bir saç merkezinde yaptırmak gerekiyormuş bütün saç diplerim yara oldu bide sorunumu çözmek yerine türlü bahaneler üretip beni oyaladılarterslediler herşey parayı alana kadarmış, başka insanlar mağdur olmasın diye her forum sitesineyazıcam benim canım yandı hem maddi hem manevi olarak. başka insanlarada aynısını yapamasınlar

Merhaba sizin yorumunuzu dikkate alarak md sac tasarima kaynak yaptırdim ve cok memnun kaldim 2 aydir kullaniyorum hic yipranma ve dökülme yok bu kadar memnun olacağımi hic beklemiyordum onumuzdeki ay yenilemeyi yine orada yaptiracagim herkese tavsiye ederim

Merhaba sizin yorumunuzu dikkate alarak md sac tasarima kaynak yaptırdim ve cok memnun kaldim 2 aydir kullaniyorum hic yipranma ve dökülme yok bu kadar memnun olacağımi hic beklemiyordum onumuzdeki ay yenilemeyi yine orada yaptiracagim herkese tavsiye ederim

Selam bana yardımcı olmayıp mağdur eden md kuaför başka biriymiş gbi yorum yazıp bnm şikayetimi çürütmeye çalışıyor :) Komiksiniz bu işi bilmiyorsunuz yapmayın insanları kandırmayın

Selam bana yardımcı olmayıp mağdur eden md kuaför başka biriymiş gbi yorum yazıp bnm şikayetimi çürütmeye çalışıyor :) Komiksiniz bu işi bilmiyorsunuz yapmayın insanları kandırmayın

Selam bende izmirde md saç tasarım isminde bir kuaförde kaynak yaptrdım fakat kabus oldu mikro diye gittim ne olduğu belli olmayan iğrenç bi kaynak yaptılar anladımki bu işi kuaförlerde deil de uzman olan bir saç merkezinde yaptırmak gerekiyormuş bütün saç diplerim yara oldu bide sorunumu çözmek yerine türlü bahaneler üretip beni oyaladılarterslediler herşey parayı alana kadarmış, başka insanlar mağdur olmasın diye her forum sitesineyazıcam benim canım yandı hem maddi hem manevi olarak. başka insanlarada aynısınıyapamasınlar

Aynen yorumları okudum çakma olduğu çok belli zaten kaynak yapılan saçta yıpranıklık 2 ayda belli olmaz saçı kullanırken saçınızın yıpranmadığını nereden anladınız diye sorarlar adama saç çıkarıldıktan sonra yıpranma çıkar ortaya ayrıca saçta kaynak varken zaten dökülme gerçekleşmez yorum çok acemice ve vahim olmuş cık ben de yemedim didar35 haklısın arkadaşım

X