İğneli Epilasyon İzmir iğneli epilasyon

civilenginar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2019
297
580
İzmir'de önerebileceğiniz iğneli epilasyon yapan bir yer var mı acaba? yüz bölgesi için.. seans fiyatları hakkında da bilgisi olan deneyimlerini, acısını anlatmak isteyen?artık kafayı yemek üzereyim çünkü:KK43::KK43::KK43:

Mediderm'e git. İğneli dakikası 4 lira. ilk defa gideceksen 30 lira iğne parası veriyorsun fakat o iğne sende kalıyor. Acıtmıyor bence. Canın tatlıysa emla gibi anestezi kremleri kullanabilirsiniz. Tenine ve kıl yapına bağlı olarak lazer de yaptırabilirsin. Normal lazer'in derecesi var joule artırınca acıyor ama acı yoksa kazanç da yok o yüzden sık dişini :)

Arkadaslar benden tavsiye acikcasi kil, tuyle cok ugrasmayin yani asiri bir göze batma yoksa cunku bu igneli epilasyon da maalesef cok hayal ettiginiz gibi degil, gercekten cok zaman alan yorucu bir surec. 1 yil olacak ufak bir bölge icin basladim hala daha bitmis degil anca yariya inmis durumda. Aysel hanima da Janine`de Hulya hn.a da gittim, gidiyorum. Aysel hanimin da yaktigim kökler cikmiyor demesi buyuk safsata yani zaten ufak bölge ve cok az sayida bariz ayni yerde cikiyor, diger kökleri uyandiriyor falan diyor da yok öyle bir sey. Sari ve gucsuz veya pek dokunmadiginiz tuy ve killarda igneli epilasyon sanirim daha basarili, eger gözle görulur iyi sonuc görebilseydim daha genis alanlara farkli bölgelere de yaptirmayi dusunuyordum ama artik asla. cunku bu tum parami versem de sonunun gelmeyecegini gösteriyor bu isin. Yani demem o ki devasa sonuclar beklemeyin, uzun ve yorucu, maliyetli bir surec igneli epilasyon da...

Yeni gördüm daha başladınız mı bir yere bilmiyorum ama benimde yüzüm çok kötüydü bende sizin gibi araştırdım çok üçyolda ilayda güzellik merkezi var oraya başladım çok memnunum yüzüm bitti şükür vücutta bitti sayılır instagramdanda foto paylaşıyorlar bakabilirsiniz tavsiye ederim kesinlikle

X