İzmir devlet hastanelerinde burun ameliyatı

niloyalim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2022
1
0
32
Merhabalar. İzmir’de herhangi bir devlet hastanesinde yakın zamanda burun ameliyatı olan var mı? Uzun zamandır ameliyat olmayı düşünüyorum. Yeni yeni kendimi hazır hissettim. Ancak fiyatlar çok arttı ve bütçem çok yok bu yüzden devlet hastanesinde olmak istiyorum. Araştırma yapıyorum ama maalesef bulamadım. Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Merhabalar. İzmir’de herhangi bir devlet hastanesinde yakın zamanda burun ameliyatı olan var mı? Uzun zamandır ameliyat olmayı düşünüyorum. Yeni yeni kendimi hazır hissettim. Ancak fiyatlar çok arttı ve bütçem çok yok bu yüzden devlet hastanesinde olmak istiyorum. Araştırma yapıyorum ama maalesef bulamadım. Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Bende ayni arastirma icerisindeyim...6 ay once 1300 1500 tl imis fiyatlar ...Gecen bir fiyat arastirmasi yaptim yalnizca bir doktordan fiyat bilgisi aldim 8000 ila 10.000 arasinda degisiyor fiyatlar ama sira icin cok uzun beklemeniz gerekebilir dedi ....devlet hastanesinde ....Bilgisi olan birileri yazabilir mi lutfennnn

X