Gelin Makyajı izmir de profesyonel makyaj

evreka35

30.07.2011
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
2.130
8
30 temmuzda izmirde düğünüm var. Saç ve makyajımı yaptırmak için güzel bir kuoför arıyorum... Makyaj malzemesi krylon olan ve saçımıda güzel yapabilecek bir kuoför bilen varmı lütfen yardım edin bana:KK43:

30 temmuzda izmirde düğünüm var. Saç ve makyajımı yaptırmak için güzel bir kuoför arıyorum... Makyaj malzemesi krylon olan ve saçımıda güzel yapabilecek bir kuoför bilen varmı lütfen yardım edin bana:KK43:

şebnem kuaför çok ünlü izmirde eşrefpaşa da

bende kuafor ariyorum izmirdeyim bi kac yere sordum ama daha karar vermedim bornovada oturuyorum sonerden ve celil atilladan fiyat aldim.ama cooook kararsizim.oneri bekliyorum kizlar....:KK51:

ben gaziemirde oturuyorum ama karşıyaka hariç her yere gidebilirim. bornovadada nişanlım oturuyor oyüzden bornova tarafıda olabilirim

merhabalar, ben de uzun zamandır aynı arayış içerisindeydim. 9 temmuzda düğünüm var. sonunda levent özlü kuaför ile anlaştım. (balçovada agora'nın karşısında) güzel saç yaptıklarını duymuştum ve en önemlisi krylon marka kullanıyorlar. makyözleri de iyi. (daha önce bir arkadaşım yaptırmıştı, ordan biliyorum) orayla da görüşmenizi tavsiye ederim. çok ilgili ve güleryüzlüler.

merhabalar, ben de uzun zamandır aynı arayış içerisindeydim. 9 temmuzda düğünüm var. Sonunda levent özlü kuaför ile anlaştım. (balçovada agora'nın karşısında) güzel saç yaptıklarını duymuştum ve en önemlisi krylon marka kullanıyorlar. Makyözleri de iyi. (daha önce bir arkadaşım yaptırmıştı, ordan biliyorum) orayla da görüşmenizi tavsiye ederim. çok ilgili ve güleryüzlüler.

fiyat olarak nasıldır acaba?

Ben geçen hafta Soner Saç Tasarımda yaptırdım makyaja bayıldım çok güzel yaptı ve saatlerde bozulmadı yanlız buraya gideceklere tavsiyem eğer kirpik ekleticekseniz gidin kendiniz alın birde onun için kazıklanmayın tanesi 1 tlden takıyorlar sanırım bozuğum çıkmadılar bütün aldılar parayı makyajınızı şengül hanıma yaptırın saçınızıda soner beye yaptırın derim.

X