İyice bunaldım dua eder misiniz Allah rızası için

minikbaykus

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
313
62
32
Arkadaşlar napicam nasıl davranacağım bilmiyorum. O kadar zordayım ki iki üç yıl icinde kötü şeyler yaşadık. Rahat nefes almayı sıkıntısız dertsiz gün geçirmeyi özledim. Başımızda sürekli belalar dolanıyor sanki, biri bitmeden diğeri başlıyor. Negatif bir etki var üzerimizde ve bir türlü gitmiyor. Lütfen ama lütfen dua eder misiniz ailemin bizim üzerimizden şu durum kalksın. Yeniden ayağa kalkalım.

Başımızdaki bu kötü olaylar dertler için napmaliyiz. Artık bazen gücüm hiç kalmıyor. Sürekli bir problem var çıkıyor.

İnsanlara bakıyorum geziyor tozuyor tatiller vs. Hiç bişey yapmıyoruz. Yapmaya da ne moralimiz var nede hevesimiz. Çünkü ölümler hastalıklar, vs bunlarla imtihan oluyoruz . Lütfen dua edin olur mu Allahim daha da beterinden korusun.

Bol sadaka ve inşirah suresi ilk aklıma gelenler oldu.
Sirkeyi hem fiziki hem de manevi sağlık için eksik etmeyin. Evi bol havalandırın negatif enerji için.

Rabbim yüreğinize genişlik, aldığınız nefese ferahlık versin. Bir an önce yaşadığınız zorlu süreçleri atlatmanız konusunda da yardım etsin.

Sadaka verin. Çocuk sevindirin. Sadaka vere bilmiyorsanız sokaktakı kedi, köpek, kuşları besleyin.
Ve hep şükür etmeye çalışın. En ufak ekmek kırıntısına bile şükür etmeye çalışın. Kazandığınız her kuruşa bile şükür edin...
Bol bol salavat, ayatel kürsü, amenarrasülü okuyun

Her insanın (ailenin) karanlık, kötü, şansız zamanları oluyor..karanlıktan aydınlığa geçince sadece sabr etmek lazım olduğunu anlıyor insan....

Allah yardımcınız olsun. Allah hiç bir zaman darda koymasın. Kimseye muhtaç etmesin. Yolunuzdakı engelleri kaldırsın. Ya Fettah isminin hürmetine hayırlı yollar, kapılar açsın amin amin amin

Sadaka verin. Çocuk sevindirin. Sadaka vere bilmiyorsanız sokaktakı kedi, köpek, kuşları besleyin.
Ve hep şükür etmeye çalışın. En ufak ekmek kırıntısına bile şükür etmeye çalışın. Kazandığınız her kuruşa bile şükür edin...
Bol bol salavat, ayatel kürsü, amenarrasülü okuyun

Her insanın (ailenin) karanlık, kötü, şansız zamanları oluyor..karanlıktan aydınlığa geçince sadece sabr etmek lazım olduğunu anlıyor insan....

Allah yardımcınız olsun. Allah hiç bir zaman darda koymasın. Kimseye muhtaç etmesin. Yolunuzdakı engelleri kaldırsın. Ya Fettah isminin hürmetine hayırlı yollar, kapılar açsın amin amin amin
Çok teşekkür ederim güzel duanız için. O kadar zor zamandayim ki. Duanızi okurken bile ağladım. Bu günler de geçecek inşallah

X