İşyeri kombini birinci gün olmuş mu arkadaşlar , valla giyip çıktım?

Genel olarak iyi sadece pantolon kalıbı biraz sizi kilolu göstermiş sanki. Aman zaten birkaç hafta sonra insan ne bulsa giyiyor iş yorgunluğu stresi falan nasıl rahat hissediyorsanız öyle giyinin işyerinin görsel olarak beklentisi yoksa
Çok haklısınız ama bazen şık olmak istiyor insan ;( ya da bazen bi kıayeftin içerisinde güzel hissetmek givi 🥰🥰

Fiziğin çok güzelmiş bu kadar ince belli olmayı nasıl başarıyorsunuz 🙈
Eminim sende çok güzelsindir , 13 ocaktan beri yediklerime hep dikkat ettim 63 kilolardan düştüm bu kiloya kilom 52,40 larda şu an ama en büyük etkiyi şekeri bırakarak gördüm desem yanlış olmam

Eminim sende çok güzelsindir , 13 ocaktan beri yediklerime hep dikkat ettim 63 kilolardan düştüm bu kiloya kilom 52,40 larda şu an ama en büyük etkiyi şekeri bırakarak gördüm desem yanlış olmam
Canım şu fiziğine balık model gelinlik muhteşem olur🤩😍 yapın çok güzel farkında olup ozguvenli olsan,birazda moda araştırması yapsan acayip güzel olur. Kendine gelirsin🔥🥳

Canım şu fiziğine balık model gelinlik muhteşem olur🤩😍 yapın çok güzel farkında olup ozguvenli olsan,birazda moda araştırması yapsan acayip güzel olur. Kendine gelirsin🔥🥳
Biri dün yazdı şu an resmimden bile özgüvensiz olduğumu anladı ;( valla o kadar haklı ki bugün özgüveni nasıl yükseltilir onunla ilgili çalışmalar yapacağım , gelinlik için de fikrim değişiyor hep attığım gelinlik modelini beğenmediler o yüzden daha sade bi şeu bakacağım 🥰🥰🥰🥰 teşekkür ediyorum 😌

X