Rüya Yorumları İstiharesi çıkanlar

Başka bi istiharemde ise,eşimden önce başkasiyla nişanliydim.Evliligimize aylar kalmış.yagmurlu bir hava,dişardaydım sokakta köpekler var korkumdan ilerliyemiyorum,sonra yeşil bı araba geldi içinde eşim(üniverstede arkadaştik ordan tanişmistik) aldı beni göturdü..bomboş bir eve geçtik.Yagmur dindi sonra eve götürdü beni,birdaha ne zaman geleceksin dedim,daha zamanı var demişti bana...
Bu rüyadan bir kaç ay sonra nişanlim beni başkasıyla aldattı,Nişan bozuldu.1 sene içindede eşimle evlendik.
işin en garip yanı ise o rüyamda gördüğüm evde oturduk ilk 2 sene..

Eşimle evleneceğim zaman eşim beni ailesine anlatınca böyle şeylere çok meraklı olan yengesi bizim adımıza (yani evlenmemiz hayırlı mı diye sanırım) yapmış ve ertesi sabah eşimi arayıp doğrudan asla kaçırma o kızı ne yap ne et kapıdan kovsalar bacadan gir yine de evlen onunla yoksa çok pişman olursun demiş. 🤣🤣🤣 Hala aklıma geldikçe şakasını yaparım yengen öyle dedi diye mi bastın nikâhı bana diye. Rüyada ne gördüğü de meçhul anlatılmaz diyor ve asla anlatmıyor.
Neredeyse on yıllık evliyiz Şubat ayında on senemiz dolacak, çok şükür Allah daim etsin ilk günkü gibi heyecanlı ve mutluyuz.
Birçok açıdan birbirimize şans getirdiğimize de inanıyoruz... Rüyada ne görüldü ilgisi var mı bilmem ama istihare ile ilgili anımız böyle 🤗

İstiharede zannedilen yanlış birşey var illaki bir rüya görmek zorunda değilsiniz. Orada maksat istihare sonrasında karar vermek istediğiniz şey için gönlünüzün ve aklınızın bir karar verebilmesi. Hangisi hayırlı ise o tarafa meyletmesi. Tabiki renk olarak yeşil ve beyaz hayırlıdır derler ama genel olarak istihare sonrası gönlün meyletmesine bakarsanız daha doğru olur.

Ben de evlenmeden önce istihareye yatmıştım bir kaç defa, gördüklerim "Inception" filminden hallice mimari bükülmeler içeren, içerdiği sembolleri güzel olan rüyalardı.
Yaklaşık 20 yıl oldu şükürler olsun💜💙

eski sevgilimle kavgalıyken yatmıştım allahım şuan ne durumda, ne yapıyor bana göster diye. çünkü normalde ayrı olduğumuz zamanlar sürekli arar sorardı o zaman sesi çıkmıyordu
rüyamda sokaklardan eve girmez kimseyle konuşmaz şekilde yaşadığını ve sürekli ağladığını gördüm derbeder bir haldeydi 😅 uyanınca şaşkınlıkla yok ya o kadar değildir dedim
1-2 gün içerisinde iletişimimiz oldu sen biliyo musun ben ne haldeyim eve girmiyorum kimseyle konuşmuyorum tarzında bir konuşma yapmıştı. o zaman baya şaşırmıştım. başka biri için yattığımda da aldatıldığımı görmüştüm ve rüyada bana söyleyen arkadaşıma kadar aynı şekilde gelişerek aldatıldığımı öğrendim

X