Oftalmoloji - Göz Hastalıkları İstanbul'da lazer ameliyatı icin en iyi hastane ?

peppermint

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2009
7.316
6
herkese merhaba,

istanbul'da yasiyorum;

lazer ameliyati icin onerebileceginiz hastaneler nereler ? Dunya goz disinda, cunku onlar uygun olmasa da her gideni ameliyat ediyorlarmis diye duydum

benim aklimda 3 yer var,

Istanbul Cerrahi
Amerikan Hastanesi
Veni Vidi

buralarda goz ameliyati olan var mi iciniz de;
Sinan goker, psman oram, susanne bu isimleri bilen var mi??

yardimci olursaniz cok sevinirim.
simdiden tsk.ler,

peppermint
a.s.

İstanbul Cerrahi ve dr. berrin toksü derim size. İlkbahar da gittim , muayene olup uygunsa hemen ameliyat olacağım vaktim yok dedim ve randevumu buna göre ayarladılar. Muayenemi yaptı ve katarak başladığını yak. 3 yıl sonra ameliyat olmam gerekeceğini bu nedenle ameliyatı şimdi tercih etmediğini anlattı. Bile bile göz üzerinde iki ameliyat yapmanın gereksiz bir risk almak olacağını anlattı , üzüntümü görünce muayeneyi tekrarladı ve teselli etti. Çok üzüldüm ama doğru hastane ve dr.u bulduğuma da emin oldum. Sinan bey de süper ama fiyatı çok yüksek geldi bana . :)

Dünya göz için ben de kötü şeyler duydum .

İstanbul Cerrahi ve dr. berrin toksü derim size. İlkbahar da gittim , muayene olup uygunsa hemen ameliyat olacağım vaktim yok dedim ve randevumu buna göre ayarladılar. Muayenemi yaptı ve katarak başladığını yak. 3 yıl sonra ameliyat olmam gerekeceğini bu nedenle ameliyatı şimdi tercih etmediğini anlattı. Bile bile göz üzerinde iki ameliyat yapmanın gereksiz bir risk almak olacağını anlattı , üzüntümü görünce muayeneyi tekrarladı ve teselli etti. Çok üzüldüm ama doğru hastane ve dr.u bulduğuma da emin oldum. Sinan bey de süper ama fiyatı çok yüksek geldi bana . :)

Dünya göz için ben de kötü şeyler duydum .

canim cok sagol yanitin icin.

bu doktor sinan goker ile ayni hastanede mi ?

eskiden ist.cerrahi de sinan beyin fiyati farkli, diger doktorlarin fiyati farkli imis;

ama bikac gun once aradim ve tum doktorlarin fiyatini ayni yapmislar artik; o da diher hastanelerin iki kati; 1400 euro. muayene haric. o da 150-190 tl civari.

amerikan hastanesini dusunmeye basladim ama biraz dhaa arastiricam.
bir de beriin toksuyu arastirayim, saol cnm coka.s

Merhaba!
Ben geçen sene İstanbul Kudret Göz hastanesinde Arda Hanım'a yaptırdım,çok da memnun kaldım.1000tl'ye yaptırmıştım.Ama Arda Hanım şu anda orada değilmiş,ayrılmış.Nerede olduğunu da öğrenemedim açıkçası.

benim kızımın göz kayması vardı geçen cuma dünya göz hasatanesine götürdüm doktorun dediği kızınızın gözü ameliyata çok yakın halbuki kızımın gözünde o kadar kayma yok ve ameliyat dediği için çok üzüldüm psikolojim çok bozuldu ve başka bir hastaneye götürmek istiyorum evet dünya göz tedavi etmeden ameliyat diyor alman göz hastanesininde iyi olduğunu duydum birde balmumcuda bir hastane varmış oraya götürmek istiyorum.sizede geçmiş olsun umarım sağlığınıza kavuşursunuz....

merhaba bende bu yaz lazer olmak için gittim yani niyetim öyleydi ancak ilerlemem durmadığı için sonrakı yaza erteledi doktor kesinlikle öneririm .para peşinde olmadığını düşünüyorum hem doktoruda cok iyiydi docent sonuçta kötü olduğunu zannetmiyorum. 'Acıbadem Hastanesi' isterseniz arastırın bi .kadrosuda güzel cok iyi doktorlar olduğunu düşünüyorum. benmkı önümüzdeki yaza kaldı burda yaptırcam kesin ,biryer arıyorsanız bi arastırın isterseniz . göz sonuçta cok önemli iyi arastırmak lazım umarım hepimiz kurtuluruz ,iyi günler :)

dunya goz'e gitmem dedim ama,
cok aratsirdim,

baktim ki en tecrubeli doktorlar, en ileri teknoloji dunya gozde.

oraya gittim gecen cmr.

astigmatim cok az ilerlemis , o yuzden lazer onermedi doktor; 1 sene bekleyelim dedi..
cok tecrubeli ve isinin ehli bir doktordu,
cok memnun kaldim.

artik 6 ayda bir kontrollerime de dunya goz'e gidicem

Merhaba!
Ben geçen sene İstanbul Kudret Göz hastanesinde Arda Hanım'a yaptırdım,çok da memnun kaldım.1000tl'ye yaptırmıştım.Ama Arda Hanım şu anda orada değilmiş,ayrılmış.Nerede olduğunu da öğrenemedim açıkçası.

1000 TL çok iyiymiş.Şu an fiyatlar hakkında bilgin var mı ?

X