Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu İstanbul mobilya mağazaları öneriler

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

serendipity16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2022
488
216
29
Merhaba bu yaz mobilya alıcaz İstanbul’da hangi mağazaları önerirsiniz memnun kaldığınız mağazalar hangileri ? Vivense, enza home gibi markalarda şikayet çok kararsız kaldık. Masko falan çok pahalı diyorlar siz nerelerden aldınız ?

Ben İstanbul'da değilim ama yatak ve baza almam lazimdi bugün bı magazaya gittim %15 zam geliyormuş bilginiz olsun.

Vivense kaliteli değil yalnız. Baza yatak için isbir öneririm. Koltuk için de doğtaş. Bizim geri kalan mobilyalarımız hep ikeadan. Özellikle ikea'nın pax dolaplarını öneririm.

Vivense kaliteli değil yalnız. Baza yatak için isbir öneririm. Koltuk için de doğtaş. Bizim geri kalan mobilyalarımız hep ikeadan. Özellikle ikea'nın pax dolaplarını öneririm.
Vivense’den şikayet çok zaten bende orayı pek düşünmüyorum ama doğtaş’tan da şikayet çok. Ikea’da düşünmüyor değilim köşe koltukları falan nasıl

Vivense’den şikayet çok zaten bende orayı pek düşünmüyorum ama doğtaş’tan da şikayet çok. Ikea’da düşünmüyor değilim köşe koltukları falan nasıl
İkeadan koltuk almıştım 5 yıl kullandım sonra verdim, hala sapa sağlam. Üstelik kumaşları cıkartılıp makinede yıkanabiliniyor. Köşe koltuklarını bilmiyorum. Benim köşe koltuğum doğtaştan çok memnunum şimdilik.

X