İstanbul Dış Mekan Çekim Yerleri?

missogretmen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2017
5
1
36
Kızlar, istanbul'da daha önceden çekim yapmış ve beğenmiş olanlarinizdan yardım bekliyorum. Kuzenimin düğünü olacak dış çekim yaptırmak istiyor. Bir fotoğrafçıyla anlaştık. Şimdi sıra çekim yeri belirlemede. Ben daha önce k.camlica ve Kuzguncuk'ta çekim yaptirmistim. Başka önerisi olan var mı? İstanbul içi heryer olur. Mümkünse ücretsiz yerler olsun.

İyi akşamlar Atatürk Arboretumu, Riva Kalesi, Mihrabat Korusu gibi yerler olabilir.
Detaylı yazıya buradan ulaşabilirsiniz. Dış çekim mekanları konusunda detaylı bir yazı olmuş.

Ben de geçen sene evlendim. Kuzenim de bu yaz evlenecek. Rica etti sen bakar mısın benim için diye. Başkası için seçmek daha zormuş valla :) Güzel çekim yerleri hep ücretli bu arada. Atatürk Arberatumu mesela çok güzel ama 350 Tl istiyorlar. Bize fotografçımız ücretsiz istiyoruz diyince Yıldız Parkını tavsiye etmişti. Ben önce mırın kırın ettim. Ama çekim için çok idealmiş. Çok güzel oldu fotograflarımız. Tavsiye ederim Avrupa yakasında yer bakıyorsanız. Kuzenime de burayı tavsiye ettim. Yalnız haftasonu çok kalabalık oluyormuş. O yüzden ben Cuma gününü ayarlamıştım. Aklınızda bulunsun. Ücretsiz yerler haftasonu çok kalabalık oluyor!

Kuzguncuk - beykoz sahil - kız kulesi üçlemesi olabilir, balat,galata kulesi olabilir yıldız parkı olabilir, emirgan korusu olabilir
yukardaki arkadaşın söylediği yerler ücretli

X