Saç Kesim Şekilleri İstanbul Anadolu yakası kuaför önerisi ve saç kesimi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

erwin

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2019
20
14
Merhaba
Yıllardır saçlarımı düz kullanıyorum, yüzüm oval, alnım da ne dar ne geniş sayılır
Biraz değişiklik yapma vakti geldi diye düşünüyorum
İstediğim şey perçem kestirmek ama kuaförler konusunda bilgim yok, çok sık gitmediğimden
Öneriniz varsa, şurada yaptırdım memnum kaldım diyorsanız tavsiyelerinizi alabilirim.
Kişinin yüz yapısı, alnı, yüz genişliği vs. gibi konular önemli oluyor sanırım kahkül/perçem kesiminde. Pek bilgim yok ama fikrinizi alabilirim.

Pendik tarafına gelebilirseniz Kuaför Ebru Tunç'u öneririm. Hatta instagram sayfası da var. Yaptığı işleri orada görebilirsiniz. Ben çok beğeniyorum ve güveniyorum.

Mesela ombrenin fiyatını merak ediyorum :) Sizin mesajınızdan sonra sayfasına baktım güzel şeyler yapıyor gerçekten.
Ombre 250-300 arası.
Fazla deme çünkü kadın başka kuaförlerin "bu saç yanar, ben bunu açamam" dediği saçımı çok güzel yaptı :)

Ombre 250-300 arası.
Fazla deme çünkü kadın başka kuaförlerin "bu saç yanar, ben bunu açamam" dediği saçımı çok güzel yaptı :)

Yok yok pahalı değil 😊 zaten bu fiyatlarda yapılıyor bu fiyatlara yaptırıyordum bende hep. Yıllardır gittiğim kuaför kapattı. Bende güvenilir bir yer arıyordum sizin mesajınızı görünce de çok iyi oldu benim için.😊 Çok teşekkür ederim.🙏

Yok yok pahalı değil 😊 zaten bu fiyatlarda yapılıyor bu fiyatlara yaptırıyordum bende hep. Yıllardır gittiğim kuaför kapattı. Bende güvenilir bir yer arıyordum sizin mesajınızı görünce de çok iyi oldu benim için.😊 Çok teşekkür ederim.🙏
Önemli değil ne demek, gönül rahatlığıyla ebru hanıma emanet edebilirsiniz saçlarınızı 🙏

Tekrar güncel önerilerinizi alabilirim varsa eğer, temiz, titiz çalıştığını bildiğiniz bir yer olursa çok sevinirim.

X