müslüman kardeşlerimiz için dua vakti

bu savaş kararı verenleride sıcak ve rahat ortamlarından alıp bu savaşalrın ortasına atacaksın.gerçi bir şekilde savaştan sağ çıkarlarsa unuturlar.sonuçta sadece onlar insan çünkü.haber bile izleyemiyorum.beynim yok saymak istiyor böyle olayları.tabii mümküün olmuyor.

başlığı konu açarken dikkat etsek çok güzel olucak arkadaşlar .. başlığı düzelttim ..

dualarımız kardeşlerimizle zulüm edenler için yaşasın cehennem !!! ...

Son düzenleme:
cehenmen iyi ki var..
öbür dünyada hesap günlerini beklesinler onlar..
Allahım yardımcıları olsun,zulmedenlerinin üzerinden lanetlerini eksin etmesin inşallah
aminn..

başlığı konu açarken dikkat etsek çok güzel olucak arkadaşlar .. başlığı düzelttim ..

dualarımız kardeşlerimizle zulüm edenler için yaşasın cehennem !!! ...

Evet acele yazdığımı bu sebepten belirttim hatalı yazdığımın farkındayım telefondan. Teşekkür ederim düzeltme için.

Son düzenleme:
​Allah yar ve yardımcıları olsun bütün dualarımız müslüman kardeşlerimizle İsrail ve İsrail gibi devletler elbette bir gün yaptıkları çekecekler bu dünyada olmazsa bile ahirette çekecekler onca kişinin ahı yerde kalmaz.

​Allah yar ve yardımcıları olsun bütün dualarımız müslüman kardeşlerimizle İsrail ve İsrail gibi devletler elbette bir gün yaptıkları çekecekler bu dünyada olmazsa bile ahirette çekecekler onca kişinin ahı yerde kalmaz.

doğruluk güneş gibidir; elbet birgün doğar...

Merhaba
Sivillere uygulanan bu ateşi asla tasvip etmiyorum ama....

Siz hiç Müslüman bir ülkede şerefsiz pkk itlerinin şehit ettiği askerlermiz veya yapılan saldırılar sonrasında kaybettiğimiz şehitlerimiz için dua ettiğini ve/veya Cuma namazından çıkıp pkk itlerini boykot ettiklerini gördünüz mü ?

Hangi Müslüman ülkenin pkkyı kınadığını gördünüz ? tam tersine itleri besleyen ülkelere bir bakın ...

Merhaba

Siz hiç Müslüman bir ülkede şerefsiz pkk itlerinin şehit ettiği askerlermiz veya yapılan saldırılar sonrasında kaybettiğimiz şehitlerimiz için dua ettiğini ve/veya Cuma namazından çıkıp pkk itlerini boykot ettiklerini gördünüz mü ?

Hangi Müslüman ülkenin pkkyı kınadığını gördünüz ? tam tersine itleri besleyen ülkelere bir bakın ...

Çok doğru. Ama onlar bunu görmezden geliyor diye bizim de görmezden gelmemiz doğru olan mı? Biz yine de barışçıl olalım.Ve itleri besleyen hükümetlerdir, halk değil ki herkes biliyor onlar da birer "kukla". Halklara düşmanlık beslenmesinden yana değilim. Katil olan halklar değil, devletin başındakilerdir. Bütün zarar gören Müslüman kardeşlerimize dua etmeliyiz, şehitlerimiz de dahil elbette.

Merhaba

merhaba

sizce derin devlet varmı???

bence var...

X