Saç Bakım Ürünleri Isirganli Sampuanima Kattiklarim

SELMOS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2007
15
2
47
SAÇLARIMA UZUN SÜREDİR UYGULADIĞIM BİR FORMULU YAZACAĞIM SİZE.
SİZ DE SAÇLARINIZDAKİ DEĞİŞİKLİĞE ÇOK SEVINECEKSINIZ.

ŞAMPUANINIZIN (ben ısırganlı şampuan alıyorum) İÇİNE;
1 kutu Bepanthene ampul ,
1 kutu Evigen Ampul,
1 kutu Bemiks C
1 şişe çam terebentini.
kutularda sanırım 5 er tane ampul oluyor. bu ampullerın hepsını şampuanınızın içine kırırak karıştırın. her kullanımda şişeyi çalkalayarak kullanın. Sağlıklı saçlara kavuşacaksınız.

Ben şampuanima çambertini Hint Yaği Badem Yaği Koydum Onunla Yikadim Ama Saçlarimi çok Sertleştirdi.senin Yazdiklarinida Içine Eklesem Değişirmi Acaba.

:a015: slm kızlar.Saçlarınızın hızla canlanmasını ister misiniiiz?öyleyse nemi kaybolmuş saçlarınızı en hızlı şekilde nasıl canlandırırsınız size söyliim:
2 çorba kaşığı zeytinyağını 1 kaşık biberiye yağıyla birlikte ısıtıyosunuz.Karışımı saç uçlarına ve saç diplerine eşit oranda uyguluyosunuz.Başınızı önce streç filmle sarıyosunuz ardından da ısıtılmış havluyu başınıza doluyosunuz.Havlu soğudukça ısıtılmış yenisiyle değiştiriyosunuz.2 saat soorada saçınızı bi güzel yıkıyosunuz.soora da bana dua ediosunuuuz :)) :1yes2:

Şimdi de size maydanozla gelen ışıltıdan bahsediim:1yes2: Bir demet maydanozu güzelce ayıklıyosunuz.1 litre suda ısıtıp içine 2 damla limon suyu sıkarak karışımı soğutuyosunuz.Saçınızı her zamanki gibi yıkadıktan soora DURULARKEN maydanozlu suyu döküyosunuz.Bikaç dakika bekleyip saçınızı TEKRAR DURULUYOSUNUZ.Soora da parlak parlak geziyosunuuuz:1yes2:

Şimdi de size maydanozla gelen ışıltıdan bahsediim:1yes2: Bir demet maydanozu güzelce ayıklıyosunuz.1 litre suda ısıtıp içine 2 damla limon suyu sıkarak karışımı soğutuyosunuz.Saçınızı her zamanki gibi yıkadıktan soora DURULARKEN maydanozlu suyu döküyosunuz.Bikaç dakika bekleyip saçınızı TEKRAR DURULUYOSUNUZ.Soora da parlak parlak geziyosunuuuz:1yes2:

bir uygulamada etkisini gösteriyor mu bu formül gülüm?

Bişey sorcam bunların hepsini şampuana katarsak çok duru olmaz mı şampuan?Ben bi çam terebenti karıştırıyorum o bile baya bi duru yapıyo şampuanı:uhm:

Bana mantıklı ve zararsız geldi...
ama ne kadar sıklıkta uygulamalıyız...
İlk denemeden sonra sonuç veriyor mu?
Bu konuda aydınlatırsan sevinirim...

ya şu çamterebentin saçları kurutup mahvediyor e uzatıyorda ama .şu an kafamda entele sirkeli sulu karışım.aynı zamanda çamterebentin ve bademyağı kattım enteleye bakalım yıkayınca nasıl olacak...ben saf zeytinyağlı olandan süper sonuç almıştım.saçı kuru olanlar çamterebentinden uzak dursun bence.bi kullanımlık kaldı bende bitince çamterebentin kullanmıycam.yalnız zeytinyağlı formülü yaparsam şampuana az bişey katarım belki yoksa döküyor saçlarımı yağı dengelemek lazım....of ne uzundu myoruldum beeeeeeeeeee..............

ya şu çamterebentin saçları kurutup mahvediyor e uzatıyorda ama .şu an kafamda entele sirkeli sulu karışım.aynı zamanda çamterebentin ve bademyağı kattım enteleye bakalım yıkayınca nasıl olacak...ben saf zeytinyağlı olandan süper sonuç almıştım.saçı kuru olanlar çamterebentinden uzak dursun bence.bi kullanımlık kaldı bende bitince çamterebentin kullanmıycam.yalnız zeytinyağlı formülü yaparsam şampuana az bişey katarım belki yoksa döküyor saçlarımı yağı dengelemek lazım....of ne uzundu myoruldum beeeeeeeeeee..............

canım saf zeytinyağlı tarif hangisi yazar mısın bana rica etsem ?

tabi neden olmasın.bir bardak sirke ve bir bardak suyu enteleyle birlikte ısıt kaynamaya yakın bir çay bardağı saf zeytinyağını koy kaynayınca kapat altını...bunu dene varya yıkadığında fönlü gibi olacak saçların hemde parlayacak ...bende saf zeytinyağını pahalı bulup gittim başka yağlar aldım aynı paraya geldi.ama muhakkak buna döneceğim tekrar...süper olacak...

ha unutmadan hemde daha çok uzatıyor.ondan sonrakilerde pek hayır göremedim.keşke hep onu uygulasaydım...

X