Çatlaklar İşe yarıyor:)(fotoğraflı)👏😊

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
Arkadaşlar selam daha önce bahsetmiştim size Bodrum'da bir güzellik merkezine gidiyorum çatlak tedavisi için. Ben orayı instagramdan keşfetmiştim. .. güzellik salonu. Daha önce iyileşme olursa resim paylaşacağım demiştim size aşağıdaki resimler 1.seans sonrasına ait şuan 2.seansım yapıldı o iyileşince onu da paylaşacağım 🌸😊 ama siz Instagram'daki diğer resimlere bakabilirsiniz iyilesenlerin resimleri var birde ... çok ilgili sağolsun her sorunuza yanıt veriyor, ben çok memnun kaldım size de tavsiye ederim 🙏
Güncel: hiçbir işe yaramadı..

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam daha önce bahsetmiştim size Bodrum'da bir güzellik merkezine gidiyorum çatlak tedavisi için. Ben orayı instagramdan keşfetmiştim. ... güzellik salonu. Daha önce iyileşme olursa resim paylaşacağım demiştim size aşağıdaki resimler 1.seans sonrasına ait şuan 2.seansım yapıldı o iyileşince onu da paylaşacağım 🌸😊 ama siz Instagram'daki diğer resimlere bakabilirsiniz iyilesenlerin resimleri var birde ... çok ilgili sağolsun her sorunuza yanıt veriyor, ben çok memnun kaldım size de tavsiye ederim 🙏
Vuuu çok güzel 👍🤩

Son düzenleyen: Moderatör:
Reklam mı bilmiyorum ama reklamsa eğer bu adam sonuna kadar reklamı hak ediyor 😊👏
Reklam yasak, memnun kalmış ve memnuniyetinizi yazmak istemiş olabilirsiniz ama memnuniyeti yazarken reklam olmayacak şekilde ifade ederseniz daha iyi olurHoppa

Arkadaşlar selam daha önce bahsetmiştim size Bodrum'da bir güzellik merkezine gidiyorum çatlak tedavisi için. Ben orayı instagramdan keşfetmiştim. .. güzellik salonu. Daha önce iyileşme olursa resim paylaşacağım demiştim size aşağıdaki resimler 1.seans sonrasına ait şuan 2.seansım yapıldı o iyileşince onu da paylaşacağım 🌸😊 ama siz Instagram'daki diğer resimlere bakabilirsiniz iyilesenlerin resimleri var birde ... çok ilgili sağolsun her sorunuza yanıt veriyor, ben çok memnun kaldım size de tavsiye ederim 🙏
Güncel: hiçbir işe yaramadı..
Merhaba Güncel de hiç bir işe yaramadı demişsiniz. Bende takip ediyorum orayı. Paylaşımları çok iyi gözüküyor. Siz memnun musunuz yoksa bir işe yaramadığını mı düşünüyorsunuz? Çok araştırıyorum bende boşuna para vermek istemiyorum. Pahalı bir işlem çünkü

Merhaba Güncel de hiç bir işe yaramadı demişsiniz. Bende takip ediyorum orayı. Paylaşımları çok iyi gözüküyor. Siz memnun musunuz yoksa bir işe yaramadığını mı düşünüyorsunuz? Çok araştırıyorum bende boşuna para vermek istemiyorum. Pahalı bir işlem çünkü
Malesef bende işe yaramadı..olduğu gibi duruyor hatta daha derinleşti

X