İŞ TAVSİYESİ

Bsyo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
692
997
Evden çalışmak durumundayım. Mutfak, çocukların okul ihtiyaçları, faturalar , sağlık sorunları ...

Eve ciddi destek saglayabilecegim tavsiyeniz öneriniz varsa yazar mısınız?.. Takı toka örgü yaptım yapiyorum, evin bir faturasını kapatmıyor. Üç beş fazla satsam yine değişmez ... ( İşkur a gittim , İşkur gibi benzer sitelere hep bakıyorum... Hatta gözümü kapattigimda artık bu siteler beliriyor gözümün önünde :) Belki dedim buradan gelen mantıklı bir yazıyla bir yol izlerim... )

Kısa tutmaya çalıştım. İçimden geçenler çok daha fazlası..

Şöyle bir fikre de açığım örneğin "bak .... işinde ufak bi sermayeyle emek verirsen kısa sürede emeğinin karşılığını net bir şekilde alırsın ben aldım yada tanıdığım biri aldı ..." Gibi gibi ... Ama sermaye dediğim herhangi bir yere yatırarak değil please :)

Konuyla alakalı videolar , makaleler , iş ilanları, gittiğim yerler kapılar... Uzunca bir süredir rutinim... Ben aynı rutini surdurcem ama ama işte dedim ki bir ihtimaaaall dahaaa varrr o daaaa kadınlar kulübü mu dersiiiin :)

Evet aralıklarla başvuru yaptığım yerler , elden cv verdiğim yerler oluyor. Dönüş olmuyor. Oysa ki geçmişte call center tecrübem de var. 🥲
Annem yakın zamanda evden meze satmaya başladı. Çevrenizdeki mezecileri, restoranları arayıp görüşebilirsiniz eliniz yatkınsa böyle şeylere. Sarma, içli köfte, fellak köftesi bunlar isteniyor en çok mesela. Asgari ücret seviyesinde getirisi oluyor

Evden çalışmak durumundayım. Mutfak, çocukların okul ihtiyaçları, faturalar , sağlık sorunları ...

Eve ciddi destek saglayabilecegim tavsiyeniz öneriniz varsa yazar mısınız?.. Takı toka örgü yaptım yapiyorum, evin bir faturasını kapatmıyor. Üç beş fazla satsam yine değişmez ... ( İşkur a gittim , İşkur gibi benzer sitelere hep bakıyorum... Hatta gözümü kapattigimda artık bu siteler beliriyor gözümün önünde :) Belki dedim buradan gelen mantıklı bir yazıyla bir yol izlerim... )

Kısa tutmaya çalıştım. İçimden geçenler çok daha fazlası..
Çağrı merkezi olabilir.E ticarette kendinizi geliştirin.

Şöyle bir fikre de açığım örneğin "bak .... işinde ufak bi sermayeyle emek verirsen kısa sürede emeğinin karşılığını net bir şekilde alırsın ben aldım yada tanıdığım biri aldı ..." Gibi gibi ... Ama sermaye dediğim herhangi bir yere yatırarak değil

Merhabaiyi gunler size bir iş teklifim var bu işegeecekten emek verip istekli ve hazimli olursaniz her ay artan maaşa sahip olabilirsiniz isterseniz daha detayli bilgi verebilirim

X