Cilt Bakımı Ürünleri ipek yüz kesesi süperr :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Bende en kisa surede esim icin almayi dusunuyorum kullanan arkadaslarin yorumlarini merak ediyorum bende alayim yazicam insallah memnun kaliriz kizlar...

İpek cildimizde de bulunan 18 protein içeren özel bir ürün. Hollywood yıldızları ciltlerinin yıpranmaması ve yüzlerinin kırışmaması için ipek yastık kılıfı kullandığını bir kaç yerde okudumuştum.
Bende bir süre önce aldığım saf ipek yastık kılıfını kullanıyorum çok memnunum. Öncelikle saçlarımdaki elektriklenme sabah kabarması vs kalmadı. Eski pamuklu nevresimimi kullanırken sabah yüzümde yastık izleri oluşuyordu, artık iz falan olmuyor. Ayrıca cildimin nem dengesi de daha iyi. Denememiş olan varsa saf ipek yastık kılıfını kesinlikle tavsiye ederim.

İpek keseyi ben yıllardır kullanırım her banyoda cildimi onunla temizliyorum. kesinlikle sabun sürmem suratıma zaten kuru cildim var daha da gerilmesine neden oluyo. İpek kese süper bişey yumuşak hareketlerle cildinizi zedelemeden temizleyin memnun kalıcaksınız :KK34:

aranızda kullanann var mı memnun kaldınız mı?

20 tl biraz fazla diye düşünüorum? dışarda bulabileceğimiz başka bi yer var mı?:44:

ben bugün az önce calıstıgım bankanın karısısndaki markette buldum 7.25 tl ye aksam deniycem bakalım:)

ben watsons'dan almıştım. fiyatı da çok uygundu. hatta keçi kılından kese ve normal kesede aldım vücudum için. ipek kese gerçekten çok iyi geliyor yüze. banyo yaparken buharda ağır ağır keselerseniz çıktığınızda yumuşacık bir yüz kalıyor. ayrıca dudaklarınızı keselerseniz ölü deriyi atıyor. tavsiye ederim :)

ben kelebek vücut kesesi aldım, sanırım watsons'tandı, 3-4 kere sabun sürdüm o şekilde keseledim, özelliği kaybolmuş mudur?

arkadaşlar, dün watsondan ipek yüz kesesi aldım, kelebek marka. 7,99 tl idi. eve geldim. hemen banyoya girdim. yüzümü keseledim bir güzel. arkasından yüzümü Dalanın zeytinyağlı sabunu ile yıkadım. ancak yüzüme sabunu sürdüğüm anda sanki bütün gözeneklerime tek tek iğne batırıyorlarmış gibi hissettim. hemen yüzümü duruladım ama devam edince bu seferde la rocha posayın temizleyici jeliyle yıkadım. o zaman geçti. sorun şu ki; bu batmalar iyi bir şey mi, kötü birşeymi? ayrıca vücut ve yüz için dalan zeytinyağlı sabunun bir zararı olur mu.. :18:

arkadaşlar, dün watsondan ipek yüz kesesi aldım, kelebek marka. 7,99 tl idi. eve geldim. hemen banyoya girdim. yüzümü keseledim bir güzel. arkasından yüzümü Dalanın zeytinyağlı sabunu ile yıkadım. ancak yüzüme sabunu sürdüğüm anda sanki bütün gözeneklerime tek tek iğne batırıyorlarmış gibi hissettim. hemen yüzümü duruladım ama devam edince bu seferde la rocha posayın temizleyici jeliyle yıkadım. o zaman geçti. sorun şu ki; bu batmalar iyi bir şey mi, kötü birşeymi? ayrıca vücut ve yüz için dalan zeytinyağlı sabunun bir zararı olur mu.. :18:

exxe yüzünü ya da vücudunu keselediğinde üzerindeki ölü deri atıldığı ve alttan taze taze cilt çıktığı için cilt biraz hassas oluyor, ondan olmuştur. Kesinlikle fazla da bastırılmaması gerekiyor. Ben ipek yüz kesesi değil ipek vücut kesesi kullanıyorum. tamtabi.com dan aldım, orda 10 TL. Bir de defne sabunu aldım, o da cildi yumuşatıyor. İkisi ile cilt pamuk gibi oluyor.

Merhaba yüzdeki çukurlara da iyi gelir mi acaba birkaç tane var da yüzümde cevap verirseniz çok sevinirim:)

X