İp askısı yardım

havva19811981

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
11
4
42
Ben göz altı estetiğin oldum 9 gun oldu...hafiftende yanağımi yukarı kaldirdi iple kulak üstümden.yanliz şu an sol yanağımda toplanma olmuş.gecicimi gecermi.bugun doktora gideceğim.gecrn hafta masajla düzelecek demişti ama korkuyorum

Eklentiler

• IMG_20231117_102434.jpg
    IMG_20231117_102434.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 160
Merhaba
Konudan alakasız olacak ama göz alti estetiği nasıl geçti ve iyileşme sürecini ve görüntüsünü merak ediyorum, kolay mi ameliyat bu arada...

Slm.goz altı istediği olalı ,18 gün oldu.suwn gayet iyiyim.toparlandi gözlerim...kolay lokwl anestesi ile oldum.biraz sanki gözlerim çekiyor gibi ama normal.hergun dahada düzeliyor

Daha once olan bir cok kisi ayni seyi yazdi ama cogunun gun gectikce azaldi. Deri kendini birakiyor bir sure sonra, hatta gecici diye sikayet ediyorlardi

Merhaba
Konudan alakasız olacak ama göz alti estetiği nasıl geçti ve iyileşme sürecini ve görüntüsünü merak ediyorum, kolay mi ameliyat bu arada...
Arkadaşlar şunu soyleyim.gozaltim çok yorgun görünüyordu ve kırışıklık oluşmuştu ...iyiki olmuşum çok iyi oldu.hic acımıyor lokal anestesi ile.iyilesme süreci ortalama 20gun diyebiiliirim.ama kesin olun derim

Arkadaşlar şunu soyleyim.gozaltim çok yorgun görünüyordu ve kırışıklık oluşmuştu ...iyiki olmuşum çok iyi oldu.hic acımıyor lokal anestesi ile.iyilesme süreci ortalama 20gun diyebiiliirim.ama kesin olun derim
Arkadaşım sordu gozaltlarin kırışıklığı nasıl geçti diye sordu bilemedi bile izleri gecti

X