İnternetten yapılan alışverişin iade edilmemesi!!!

Sipariş iptalini sitenin müşteri hizmetleri halleder.
Onların telefonda iade edeceğiz demeleri çok geçerli değil
Ya iptali yapacaklar ya ürünü gondercekler
Boşuna beklemeyin biran önce işlem yaptırın ki ödemesi çabuk gelsin.
İptalden sonra ödemeler 15 gün içinde oluyor çünkü.
😬☺️ Müşteri hizmetleri yaşlı bir dayı sanırım WhatsApp profil resmine bakınca bildim başka da bi yetkili ile görüşemedim teknolojiden falan pek anlamayan yerel bir firma diyecemde n11 hepsi buradadan da satış yapıyorlar. Yarın netleştiririz inşallah

İnternet sitelerinde ki satışlara bakmak akıllarına gelmiyor sanırım. Telefonda iptal edelim ürün yok elimde diyor, ama siparişlerim sekmesinde ürün durumunda onay bekliyor yazıyor 🤦
O onaylanmanin da süresi var.
O yüzden bakmıyorlar.
Ama şikayet olirsa sayfayı açıp hemen bakıyor o zaman iletişime geçiyorlar.

O onaylanmanin da süresi var.
O yüzden bakmıyorlar.
Ama şikayet olirsa sayfayı açıp hemen bakıyor o zaman iletişime geçiyorlar.
Hıımmm zaten paramı iade etseler bile şikayetvar.com şikayet edicem. Benim siparişi yok diye iptal ediyorlar sonra 2 katı fiyata satıyolar. Parayı göndermelerini öğlene kadar beklicez gelmezse eşim harekete geçecek bakalım hayırlısı inşallah

Arkadaşlar bir internet sitesinden alışveriş yaptık, ertesi günü oldu satıcıdan ses seda çıkmayınca 5 ten sonra aradım ne zaman kargolarsınız diye. Satıcı baktı kim koymuş bunu buraya, bunun muhtelif malzemeleri elimde yok 3 aydan önce de gelmez, ibanınızı gönderin iadesini yapalım dedi. Bi saat sonra siteye bir baktım ki aynı ürünü fiyatını yükseltip satışa koymuşlar. Ben hiç bir şey söylemedim satıcıya bu konu ile ilgili ama. Neyse satıcı 3 iş günü oldu para iademi yapmıyor. 3000 TL gibi bir rakam bende iade gelince farklı bi siteden alıcam ürünü ama malum ülke şartları hergün alacağım ürünün de fiyatı artıyor. Ben bu konu ile ilgili ne yapabilirim, bilgisi olan var mı?
Yaklaşık 1 ay önce int terlik siparişi verdim çok şıktılar. 4 çift için 250 tl ödedim ama gelenleri görmeniz lazım WC terliği bile olmaz. Yazdım aradım dönen olmadığı gibi sayfa hala aktif.

Yaklaşık 1 ay önce int terlik siparişi verdim çok şıktılar. 4 çift için 250 tl ödedim ama gelenleri görmeniz lazım WC terliği bile olmaz. Yazdım aradım dönen olmadığı gibi sayfa hala aktif.
Satıcıya bugün 16:00'a kadar paramızı göndermezseniz, tüketici hakem heyetine başvurucamızı söyledim. Anında para iademizi yaptılar. Ama gerekli yerlere de şikayetimizi yapacağız, ürün eksik dediler göndermediler, 2 katı fiyatına ürünü satıyorlar diye yazacağız.

satıcı istediği gibi ürünü iptal edip daha pahalıya satabilir o esnada zaten sizin para girişinizi kullanıyor bu genelde bir tuzak ürünü ucuz gösterip iptal etmek şimdi bu moda

X