İmplant fiyatları. Yerli mi ithal mi?

notdefteri2_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2015
4.945
6.592
Merhaba, yakın zamanda implant yaptıranlar ödedikleri ücret hakkında yorum yapabilir mi? Bir de yerli implant daha uygun olduğu için onu tercih edeceğim, olumsuz bir durum yaşayan oldu mu?
2 implant + köprü + bunların üzerine 6 porselen 12000 fiyat verdiler.

Merhaba, yakın zamanda implant yaptıranlar ödedikleri ücret hakkında yorum yapabilir mi? Bir de yerli implant daha uygun olduğu için onu tercih edeceğim, olumsuz bir durum yaşayan oldu mu?
Kp pandeminin hemen öncesinde fakülte hastanesinde yaptırmaya başlamıştık 4 diş için 5 bin TL ödedik. Tabi araya virüs girip her yer kapanınca çok sonraya kaldı ama yapıldı. Bayağı da memnun. Yerli implant yapıldı

Kp pandeminin hemen öncesinde fakülte hastanesinde yaptırmaya başlamıştık 4 diş için 5 bin TL ödedik. Tabi araya virüs girip her yer kapanınca çok sonraya kaldı ama yapıldı. Bayağı da memnun. Yerli implant yapıldı
Çok iyi fiyat ödemişsiniz. Fakülte hastanelerinin implant yaptığını bilmiyordum. Teşekkür ederim

Çok degil daha 1 ay once yazmissiniz bendegecen hafta sordum tek diş için verilen ücret 8 bin.normal mi acaba diye dusunurken sizin yaziniz çıkt.bende hemen univ.araştiricam bakalim ne kadar fiyat vericekler

Yabancı marka olursa dolar üzerinden hesaplanıyor sizin fiyat bana iyi geldi açıkçası. 3 ay önce tek diş için eşim 3.500 ödemişti. Ama o zaman dolar 8-9 tl falandı galiba. Hem kopru vs yoktu sadece implant ve porselen. Özel üniversite hastanesinde yaptırdı. Şimdi tek diş 5 bin olmuştur.

X