İmperial Türkiye bölgesel zayıflama

cikocum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
363
1.145
Arkadaşlar merhaba, bu merkezde işlem yaptıran deneyimleyen var mı? Fazla kilom yok ama bölgesel olarak ihtiyacım var sosyal medyada sürekli denk geldiği için merak ediyorum Ya da sonuç alacağım başka yer de önerebilirsiniz teşekkür ederim şimdiden

hiç gitmeyin paranız boşa gider 10 seans incelme 10 seans sıkılaşma aldım 30 bin civarıydı ben alırken yağ aldırsam daha yararlı olurdu. her seansa farklı biri geliyor doğru yapıp yapmadığı belli değil incelme olmadı diyince ölçü aldıkları yeri değiştirdiler şaka gibi gerçekten bir de şaşırıp ilk kez sizin gibi incelme olmayan birini gördük dediler sanki bende bir sorun varmış gibi. beslenmeme çok dikkat eden biriyim işlemden önce de su tüketimim onların istediği gibiydi sürekli beni suçlayıp durdular bana göre vakit ve nakit kaybı.

Bu 40 plus ve incelme beraber yaptirdim ama maalesef hicbir sonuc alamadim imperialturkey de yapilan islemlerden. Bosuna paranizi bu islere harcamayin. Zaten incecik olan unluleri cikarmislar surekli tanitim yapiyorlar. Ama hic gercek hastalarin resmi yok. Zaten unlu olmayanlardan ayni seans oncesi ve sonrasi olcu alinmiyor.Bir sonraki seans aliniyor. Sizden gayet sıkı bir rejimi uygulamanız tavsiye ediliyor. Ben cok diakkatli beslendim. Sporumu yaptım. Hicbir fark olmadı maalesef. Parama yazık olduç Siz lutfen paranızı bu merkezlere kaptırmayın.

X