Düğün İlk gece neler yaşadınız

buyagmurlar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2011
24
1
Kızlarrr... Çekiniyorum ama sormak istedim.. Böyle topluca cevap alabilme imkanım yok başka yerde değil mi..

İlk gece neler yaşadınız , çekindiniz mi , nasıl oldu :/

Beni anladığınızı düşünüyorum.. Kusuruma bakmayın :KK43:

niye cekıneceksınki sonucta dugunden onceki hazırlık asamlarında(nişan-söz-isteme vs)yatagına gırecegın adamı tanıyorsun zaten heleki daha öncesınde çıkma donemleri olanlar zaten bu gece için can atıyorlar :)

heyacanlı oluyorsun titriyorsun hayatında ilk nede olsa.. eşin senı sakınlestırcektır emın ol... sonrası anlatılmaz yasanır :KK66: :))

sen iyice özeli istiyorsun anladıgım kadarıyla..ama bu ımkansız herkesın özeli mahremi bunu burda yazan olsada moderatörler engel olurlar.. sen bunu en ıyı ya kuzenınden yada ablandan öğrenebilirsin eger onlarda anlatmaya meraklılarsa..

Tabiiki de herkesin mahremi..Anlatın demiyorum:) Saygı duyuyorum.. Biraz olsun yorum yazdıgın icin tesekkür ederim canımm :)

canım tabiki daha önce hayatında hiç böyle bir deneyim yaşamadığın için çok heyecanlı oluyorsun biraz korku biraz merak yani çok garip bir duygu aslında. benim sana tavsiyem kendini hiç kasmaman ve herşeyi oluruna bırakman zaten arkadaşın da dediği gibi eşin seni sakinleştirecektir.

O senin eşin olacak hiç utanma ve kasma kendini korkulacak bisey yok on sevisme olsun gerisi gelir acımaz korkma

X