Ilk gece korkusu..

Bercem_3434

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
316
145
28
Merhaba arkadaslar ben burda yeniyim..
nisanli bir genc kizim henüz 22 yasindayim ☺ cevremden ve arkadaslarmdan utandigim icin burda evli ablalarima danismak istedim .. malesef bende her genc kiz gibi korku tasiyorum bana bahsedermisniz o gün

- gelinligimin icine ne giyinmeliyim
- dügünden sonra gelinligimi ben mi damadmi cikarmali?
- eve geldigmde önce dus mu almaliyim?
- en önemliside utangacligimi nasl ustmden atabilirim?

benim suana kadar nisanlimla cok seviyeli ilskim vardi halada ole evlendigmiz gun ilk defa birbirmize bukadar yakin olucaz heycandan cok korku ve utangaclik tasiyorum suanda umarm beni bu konuda hor görmezsiniz seviyorum sizleri ve cevablarinizi bekliyorum..

Gelir gelmez duş al rahat edersin.Duştan sonra hoş bir gecelik fena olmaz...:KK48:.Gelinliğini çıkarmaya eşin yardım eder.Hiç korkma ve utanma herşey çok güzel olacak.O artık senin eşin, dış kapıdan girdiğin an kendini ona ait hisset.Hem utancak bişey yok o senin sağını solunu görüyorsa, sende onun göreceksin... :KK48:

Gelir gelmez duş al rahat edersin.Duştan sonra hoş bir gecelik fena olmaz...:KK48:.Gelinliğini çıkarmaya eşin yardım eder.Hiç korkma ve utanma herşey çok güzel olacak.O artık senin eşin, dış kapıdan girdiğin an kendini ona ait hisset.Hem utancak bişey yok o senin sağını solunu görüyorsa, sende onun göreceksin... :KK48:
Haklisiniz evet bencede dus almam beni biraz olsun rahatlaticak ama yinede cok korkuyorum bide canim cok yanarmi ?

Haklisiniz evet bencede dus almam beni biraz olsun rahatlaticak ama yinede cok korkuyorum bide canim cok yanarmi ?

Sakın korkma, aylarca çektim ben o korkuyu.Acıcak diye içim içimi yedi.İlk gece ilişkiye giremedim.Ama o kadar pişmanımki... Ne acı var, ne başka bişey.Sakın ama sakın korkma sana anlatıldığı gibi yada hayal ettiğin gibi acılı bişey değil ilişki.

Sakın korkma, aylarca çektim ben o korkuyu.Acıcak diye içim içimi yedi.İlk gece ilişkiye giremedim.Ama o kadar pişmanımki... Ne acı var, ne başka bişey.Sakın ama sakın korkma sana anlatıldığı gibi yada hayal ettiğin gibi acılı bişey değil ilişki.
:KK43: öyle diyosan öyledir suphem yok ama hala nasil davranicagimi bilmyrm bunalttim seni de ya kusra bakma ama napayim sonucta ilk adi üstünde..

Tatlım kesinlikle kendini kasma hiç acı olmayacak o senin helalin olacak ilk başlarda tabiki cekinirsin bu çok doğal duş almak seni gevseticektir ve illa ilk gece olcak diye birşey de yok ikinizde birbirinize alışınca herşey çok güzel olacak :)

Tatlım kesinlikle kendini kasma hiç acı olmayacak o senin helalin olacak ilk başlarda tabiki cekinirsin bu çok doğal duş almak seni gevseticektir ve illa ilk gece olcak diye birşey de yok ikinizde birbirinize alışınca herşey çok güzel olacak :)
insallah abla cok acik sözlü olcak ama bana biraz daha konulari acabilirmisiniz ya beni yanls anlamayin ama tam olarak gercekden neler yasaniyor o gecede benim görevim ne bilmyrm hic bisey .. biliyomusun abla ben ilk onunla öpüstgmde becerememistim bana gülmüstü flört dönemimizde birazda bu yuzden panik ediyorum bisey yaparimda güler diye yada bole stress yapiyorum iste ya :KK43: kirilmakdanda korkuyorum acikcasi bu durum yuzunden

insallah abla cok acik sözlü olcak ama bana biraz daha konulari acabilirmisiniz ya beni yanls anlamayin ama tam olarak gercekden neler yasaniyor o gecede benim görevim ne bilmyrm hic bisey .. biliyomusun abla ben ilk onunla öpüstgmde becerememistim bana gülmüstü flört dönemimizde birazda bu yuzden panik ediyorum bisey yaparimda güler diye yada bole stress yapiyorum iste ya :KK43: kirilmakdanda korkuyorum acikcasi bu durum yuzunden
Canım.bunlar öyle acik acik anlatılacak seyler degilki yaşayarak tecrübe ediceksin

biz evleneli 8 ay oldu başbaşa kaldığımızda ilk kendimi çok garip hissetmştm ama eşim sağolsun beni yatıştırmştı. önce duş al çünkü fotograf çekimi düğün falan derken gelinlik berbat oluyo terliyosun falan rahatlarsın gelinliğini saçını eşin çıkartır :) biz sonrasında namaz kıldık ve snrasında beraber oldu korkulcak gibi bi durum yok ortada herşey eşine bağlı kasmazsan kendini sorun yaşamazsın :)

Ay kızlar çok alemsiniz bunu rabbim nasip etmiş ve bu zmana kadar herkes yaşamış kötü bişey olsa niye bu kadar insan evlendim acida az duyun yani nevar bunda ama tahmin ettiginiz kadar felaket bu acı değil canlar

tesklr umarım dediğin gibi olur yaşayacaklar.:KK43:
Ay kızlar çok alemsiniz bunu rabbim nasip etmiş ve bu zmana kadar herkes yaşamış kötü bişey olsa niye bu kadar insan evlendim acida az duyun yani nevar bunda ama tahmin ettiginiz kadar felaket bu acı değil canlar
umarım dediğin gibi olur cnm yasanacaklar.;(

bende bir kaç ay önce aynı seyleri düşünüyordum korkumda vardı ama hiç kortuğunuz gibi olmuyor inanın korkacak bir şey yok kızlar bu günlerin keyfini çıkarın o kdr güzelki o ilk anlar korkarak mahvetmeyin sakın 2 aylık evli hatun olarak size tavsiyemdir :)

Merhaba arkadaslar ben burda yeniyim..
nisanli bir genc kizim henüz 22 yasindayim ☺ cevremden ve arkadaslarmdan utandigim icin burda evli ablalarima danismak istedim .. malesef bende her genc kiz gibi korku tasiyorum bana bahsedermisniz o gün

- gelinligimin icine ne giyinmeliyim
- dügünden sonra gelinligimi ben mi damadmi cikarmali?
- eve geldigmde önce dus mu almaliyim?
- en önemliside utangacligimi nasl ustmden atabilirim?

benim suana kadar nisanlimla cok seviyeli ilskim vardi halada ole evlendigmiz gun ilk defa birbirmize bukadar yakin olucaz heycandan cok korku ve utangaclik tasiyorum suanda umarm beni bu konuda hor görmezsiniz seviyorum sizleri ve cevablarinizi bekliyorum..
Bende bu korkuyu yaşıyordum. Bende hamilelik ve doğum kokusuda vardı. Birgün biri doğum o kadar acı verse kimse ikinci çocuğu yapmazdı dedi ve bana o kadar mantıklı geldi ki. Bu konular bizler için çevreden duyduğumuz yanlış şeyler yüzünden korkutucu olabiliyor. Dünya genelinde bunun insani bir şey olduğunu düşün. Belki ilkinde biraz acır fakat zamanla düzeliyor tabiki yoksa kimsenin düzenli bir ilişki hayatı olmazdı değil mi? :) Alışa alışa yapılması gereken bir şey. Höt diye olmamalı.

X