ilk ayda hamilelik

lal1980

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
109
1
43
kızlar ilk ayında hemen hamile kalan varmı aranızda bu arada ben bugün regl oldum ya insan bi tuhaf oluyo geçiyo ama sonra cevaplarınızı bekliyorum

ben yasmin kullanıyodum 3 ay kullandım.ilacı bıraktım bi sonraki ay hemen hamile kaldım.ama biz çocuk istioduk o yusden bırakmıştım zaten.

canım bende ilk hamileliğimde ilacı bırakır bırakmaz hamile kalmıştım..ama malsef bebeğimi kaybettim..şimdi ise 7 aydır bekliyorum....

ben geçen ay bıraktım hapımı ginera kullanıyordum ama bakalım bu ay ne olucak ayın 25. beklyorum. Çok uzun süre kullananları 6 daha koruyormuş ama bakalım ne olucak

5 aylık evliyim ilk 3 ay çok sıkıntı çekmiştim ya acaba hamile kalamıcakmıyım diye...dr gittim butun testleri yaptırdık herşey normal dedi doktor..zaten ilk aylarda çok sıkıntımız vardı ya rahatsızlıklarım çok oldu.hap kullanmadım 4, ayımda hamile kaldım Allahım herkese nasip etsinn.

bende korunmayı bıraktından hemen sonra o ay hamile kaldım hap içmişltim ama çok olmuştu bırakalı eşim kornuyordu uzun süredir hemen oldu allaha şükür şimdi 14+2 günlük hamişim allah her isteyene versin inş...

X