İlk Adım...

Butimar-

Söyle Bana Hindiba
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2015
1.605
2.366
28
Merhabalar hanımlar 💕
İçinde bulunduğum karışık hisleri Buraya aktarıp hem sizlerden akıl almak hem de kendime dışardan bir göz olarak bakmak istiyorum. Nerden başlayacağımı bilmiyorum
Yeni bir işe girdim Rutin giden bir çalışma hayatım var her şey yolunda çok şükür. Sıradan ve sıkıcı bi insanım kimse sormadıkça söylemem. Ama geçen ay çok farklı bi şey oldu . Çocukluk arkadaşım bağlantımız olan bir firmaya çalışmaya başladı bir nevi oryantasyon amacıyla başlangıçta bizim ofise geldi. Askerden yeni gelmiş gittiğini duymuştum zaten. Bu kişiyle hiç bi sohbetim falan olmamıştı hep uzaktan lafı geçerken duyardım mesela X de askere gidiyor falan diye. Dayımların komşusu aynı zaman da onlara da akraba geliyor . Ben bu kişiyi çocukluğumda da uzaktan uzağa beğeniyordum mesela bi ark ortamında hemen ayırt edilebilen bi insan.
Düğünlerde vs karşılaştığımızda kuzenlerime onu beğendiğimi dile getiriyordum ama hoşlantı anlamında değil onlar da hak veriyordular ama sevmiyordular X’i 😅
Her neyse .. Geçen ay bu X kişisi bizim ofiste çalışmaya başladı 15 gün kadar. Başlangıçta hoşgeldin falan dedim tanışmasak da tanışıyoruz sonuçta öyle askerlikti falan havadan sudan muhabbet ettik derken baya sardırdı ben onla sürekli ilgileniyordum bildiğim her şeyi ona öğretmeye çalışıyorum not defteri bile tuttum kitap ayarladım onun için. Muhabbetimiz ilerledi son zamanlara doğru o benimde hakkkmda herşeyi biliyor nerde okuduğumu ne yaptığımı ailemi üstelik kardeşimi babamı çok sevdiğini söylüyordu onlarla sürekli anılarını anlatıyordu.
Ayrıcaaa ben onu benden küçük sanıyordum meğerse aynı gün doğmuşuz 🙈😂 o da beni büyük sanıyormuş
Böylece hayatımız farkına varmadan küçük tesadüflerle kesişti. Şimdi ise o 1 haftadır yeni işyerinde çalışmaya başladı . Başta çok yazmak istedim nasıl gidiyor alıştın mı diye ama yapamadım . Neden yapamadım çünkü aynı yerde kardeşim ve kuzenim de çalışıyor. Ve ayrıca tanıdık en ufak bi şey de bile akrabalar hemen dedikodu çıkarır o yüzden çok çekindim . Sanırım o da bu sebeplerden çekiniyor . Hayatında biri olmadığından eminim son görülmeleri 10 saat buluyor . Dünya görüşlerimiz birbirinden çok farklı en sevmediğim tarz da fazla tutucu ve inatçi bi insan
ayrıca çekindiğim başka bir konu daha var o da ‘ya saçma sapan bi duygusal boşluktaysam ufak bi hoşlantı için riske girmeye değer mi ‘ hem de ne risk... Ya o bana karşı hiç bi şey hissetmiyorsa öyle olsa yazardı dimi ? Onu düşünmemeye çalışıyorum ama elimde değil.

Kopuk oldu anlatımım ama biraz içimi dökmek istedim kafam gerçekten çok karışık. Kendimi onun resimlerine bakarken buluyorum

Kopuk oldu anlatımım ama biraz içimi dökmek istedim kafam gerçekten çok karışık. Kendimi onun resimlerine bakarken buluyorum
Bence şansını denemelisin
Üstelik kuzen kardeş akraba her neyse onların korkusuyla da sana yanlış yapma potansiyeli azalır diye düşünüyorum
Daha ölçülü davranır seviyorsa sevgisini düzgün yaşarr filan yani

Bence şansını denemelisin
Üstelik kuzen kardeş akraba her neyse onların korkusuyla da sana yanlış yapma potansiyeli azalır diye düşünüyorum
Daha ölçülü davranır seviyorsa sevgisini düzgün yaşarr filan yani
Hırt bi tip değil düzgün biri. 15-20 gün içinde kendini herkese o kadar sevdirdi ki stajyer kızlar bile durmadan gelip soruyor X abi gelecek mi bi daha diye

Hırt bi tip değil düzgün biri. 15-20 gün içinde kendini herkese o kadar sevdirdi ki stajyer kızlar bile durmadan gelip soruyor X abi gelecek mi bi daha diye
Bazen konuştuğumuz kızlara yada oğlanlar karşı hirt değilken sevgiliyken hirt olabiliyoruz
Bence bisansini dene .gör bakalım

Mutlaka şansını dene

X hemen etrafında fark edilen popüler biri sanırım. Çapkın olmadığına emin misin? Bir de yakın akrabalarınla çalışacak tamamen nezaketen ( gösterdiğin ilgi ve alakayı da düşünürsek) seninle takılmış olmasın! Bir de hoşlansaydı, görüşmeye devam etmek isteyecek kadar hoşlansaydı zaten o seninle iletişime geçerdi bence. Bir de kuzenler neden hoşlanmıyor bir irdelemek lazım. Belki size söylemedikleri ama tanık oldukları bazı özel durunlar oldu! Bilmedim! Yani siz msj atsanız hoşlandığınız avam tabirle ‘kabak gibi’ ortaya çıkacak. E o sizden hoşlanmıyor olabilir. Ben sizin yerinizde olsam kuzenlerle konuşur niye sevmediklerini öğrenirdim ve arada uğrama huyunuz varsa kardeşimin iş yerine uğrar bi çay kahve içer a X bizim orda oryantasyondaydı iyi birine benziyor, tanışmıştık der; hazır oradayken laflar ve son durumunuzu gözlemlerdim. Eğer ilgisini hissetmezseniz önünüze bakarsınız. Eğer sizi sonrasında ararsa falan bi düşünürdüm 🤔 sevgili olma işini. Ha bir de huyumuz suyumuz farklı tutucu inatçı demişsin. Ona yapılacak hiçbir şey yok. İdare edebilecekseniz peşinden gidin. Yoksa yeni başlangıçlara yönünüzü çevirin derim ben.

X hemen etrafında fark edilen popüler biri sanırım. Çapkın olmadığına emin misin? Bir de yakın akrabalarınla çalışacak tamamen nezaketen ( gösterdiğin ilgi ve alakayı da düşünürsek) seninle takılmış olmasın! Bir de hoşlansaydı, görüşmeye devam etmek isteyecek kadar hoşlansaydı zaten o seninle iletişime geçerdi bence. Bir de kuzenler neden hoşlanmıyor bir irdelemek lazım. Belki size söylemedikleri ama tanık oldukları bazı özel durunlar oldu! Bilmedim! Yani siz msj atsanız hoşlandığınız avam tabirle ‘kabak gibi’ ortaya çıkacak. E o sizden hoşlanmıyor olabilir. Ben sizin yerinizde olsam kuzenlerle konuşur niye sevmediklerini öğrenirdim ve arada uğrama huyunuz varsa kardeşimin iş yerine uğrar bi çay kahve içer a X bizim orda oryantasyondaydı iyi birine benziyor, tanışmıştık der; hazır oradayken laflar ve son durumunuzu gözlemlerdim. Eğer ilgisini hissetmezseniz önünüze bakarsınız. Eğer sizi sonrasında ararsa falan bi düşünürdüm 🤔 sevgili olma işini. Ha bir de huyumuz suyumuz farklı tutucu inatçı demişsin. Ona yapılacak hiçbir şey yok. İdare edebilecekseniz peşinden gidin. Yoksa yeni başlangıçlara yönünüzü çevirin derim ben.
O kadar mantıklı yazmışsınız ki şimdi düşündüm de numarasını isteyen sosyal medyada ekleyen ben olmuşum. Tamam bi çok konuda o açtı muhabbeti ilerletti ama dediğiniz gibi nezaketen ‘tanıdık’ biri olduğum içindir belki de :/ ayrıca kuzenlerimin sevmeme meselesini sordum fazla girişken ve geveze bulduklarını söylediler bu yüzden itici buluyormuş bizim kızlar.

Şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Birbirimizi sosyal medyada eklediğimiz gün gece hikayesinde ‘seni böyle seversem asarlar beni’ şiirini paylaşmıştı. Çok saçma biliyorum ama kendime pay biçtim :oops::KK37:

X