İlişkiden Ne Kadar Süre Sonra Gebelik Oluşur

Evet canım 1 sene bile alabilir bu süreç. Stres yapmadan denemeye devam et. Adetin düzenli ise adet bitiminin üzerinden 10 gün sonra gün aşırı ilişki önermişti doktorum. Doktora gitmisşsindir herhalde gitmediysen de bir değerlerini kontrol ettir derim ben. Doktorun zaten sana gerekli tavsiyeyi verecektir
Teşekkür ederim canım yok daha hiç gitmedim doktora. 1 yıl önce korunmalı ilişki dönemimde sol kasık ağrım çok olmuştu doktora o şekilde normal muayene gitmiştim alttan cihazla yumurtalıklarımı kontrol etmişti hiçbir sıkıntı yok demişti

Neyse biraz daha bekleyelim reglime 3-4 gün kala erken gebelik testi yapayım
benimde dediğiniz gibi 12 gün önce ağrı başladı 6-7 gün sürdü sonra geçti dedim bu sefer de regl ağrısı gibi başladı tekrardan ve bel ağrım hiç geçmedi o zamandan beri bugün beklenen adet tarihimdi ama olmadım test yaptım negatif çıktı bekliyorum o yüzden bazen ağrılar geçiyor bazen devam ediyor göğüs ucum acıyo sadece ve şişti adet öncesi belirtilerle birebir aynı o yüzden gebelik yoktur belkide beklemek zor ya

benimde dediğiniz gibi 12 gün önce ağrı başladı 6-7 gün sürdü sonra geçti dedim bu sefer de regl ağrısı gibi başladı tekrardan ve bel ağrım hiç geçmedi o zamandan beri bugün beklenen adet tarihimdi ama olmadım test yaptım negatif çıktı bekliyorum o yüzden bazen ağrılar geçiyor bazen devam ediyor göğüs ucum acıyo sadece ve şişti adet öncesi belirtilerle birebir aynı o yüzden gebelik yoktur belkide beklemek zor ya
Hadi inşallah hamilesindir belli olmaz bi daha test yap bence

Reglime 8 gün kaldı bu seferde mide bulantısı gibi yanması gibi bi de çok sık acıkıyorum bunun yanında sürekli uyku modu kendimi yataktan zor kaldırıyorum bakalım 4 gün kala reglime erken gebelik testi yapacam

Reglime 8 gün kaldı bu seferde mide bulantısı gibi yanması gibi bi de çok sık acıkıyorum bunun yanında sürekli uyku modu kendimi yataktan zor kaldırıyorum bakalım 4 gün kala reglime erken gebelik testi yapacam
Sizinle belirtilerim aynı , benim de yarın regl günüm

Kızlar selam reglime 2 gün kaldı bugün test yaptım negatif yine. Ama 3 saat önce kahverengi çok az lekelenmem oldu regli oldum herhalde 2 gün erken geldi diye ped taktım ama devamı yok peçete ile siliyorum hala yok regle 2 gün kala yerleşme kanaması oluyor mu

Kızlar selam reglime 2 gün kaldı bugün test yaptım negatif yine. Ama 3 saat önce kahverengi çok az lekelenmem oldu regli oldum herhalde 2 gün erken geldi diye ped taktım ama devamı yok peçete ile siliyorum hala yok regle 2 gün kala yerleşme kanaması oluyor mu
Düzenli adet görmüyorsan olabilir ama aynısı bende de olmuştu ertesi gün kanamam oldu. Bazen olabiliyor. Test negatif de olsa günü gecikene kadar bekle. İlk kriter her zaman o

X