Doğal Saç Bakım Kürleri Ilık Zeytinyağı Maskesi uygulayıp Saç Uzama ve Gürleşmede Fayda Görenler

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Kızlar selam!
Forumdan günlerdir saç bakımıyla ilgili topicleri okuyorum. Kahve aldığım boya siyah çıktı malesef oryalletmek zorunda kaldım. Bir de üstüne maşa, düzleştirici kullanınca saçlarım perişan oldu :KK43:( Forumdan okuduklarımdan zeytinyağı yumurta kürüne başladım bugün. Eskiden de aktardan aldığım doğa pazarı adlı birçok yağın birleşiminden oluşan bir şişe kullandım. Bu şişe saç diplerimdeki kaşıntı ve yaraları aldı. (Sebamed + Syoss şampuan kullanıyorum) Ama hala saçlarım kazık gibi sertti. Bugün ilk kez yumurta + ılık zeytinyağını kullandım. Yumurta olduğundan dolayı sanırım çok kolay arıttım. 2 yıkamada yağdan eser kalmadı. Saçlarım inanılmaz yumuşadı. Bu arada saç kremi de kullanıyorum. Banyodan çıkınca da pantene bakım serumunu sürüyorum. Kürü kullanmadan önce de yapıyordum hiç bu kadar yumuşak olmamıştı. Devam edeceğim, umarım bir an evvel toparlanır saçlarım :KK43:

bende 2dir zeytinyağı ile saçımı yıkıyorum kırıkları yumuşadı ama ben saçımı uzatmak istiyrum zeytinyağı saç uzatır mı

ben arada kullanıyordum saç derime iyi geliyor.

ama saçtan zor arınıyor ve elektriklendiriyor nedense bende.

ewt canım zeytinyağını sürdüm 2 saat bklettim yıkadıktan sonra saçlarımın uçları keçe gibi oldu bnde anlamadım
asitli marketlerden aldığınız zeytinyağı saça faydalı değil zararlııı , saçı kurutur hatta içreigindeki yüksek asit saçı yıpratır . doğal asitsiz asiti alınmış ege bölgesinde bulabileceğiniz zeytinyağları saçı yumuşatır ipek gibi yapar , cildede elastikiyet katar kırışıkları açar ve önler :KK66:

asitli marketlerden aldığınız zeytinyağı saça faydalı değil zararlııı , saçı kurutur hatta içreigindeki yüksek asit saçı yıpratır . doğal asitsiz asiti alınmış ege bölgesinde bulabileceğiniz zeytinyağları saçı yumuşatır ipek gibi yapar , cildede elastikiyet katar kırışıkları açar ve önler :KK66:

asitsiz olanı hangisi riviera mı oluyor?

asitsiz olanı hangisi riviera mı oluyor?
canım market markaları genelde asiti alınmamış zeytinyağı yani doğal olsada saça sürülebilecek değil . asiti alınmış saf olanları ancak ege bölgesinde böyle köy pazarlarında teyzeler falan getiriyor zeytin bahçesi olanlar asitini alıp üretiyorlar zeytinyağını ama market markaları çoğu bu işlemden geçmemiş oluyor yemeklerde kullanılacağı için . ben ege bölgesinde yaşadığım için iyi biliyorum.

canım market markaları genelde asiti alınmamış zeytinyağı yani doğal olsada saça sürülebilecek değil . asiti alınmış saf olanları ancak ege bölgesinde böyle köy pazarlarında teyzeler falan getiriyor zeytin bahçesi olanlar asitini alıp üretiyorlar zeytinyağını ama market markaları çoğu bu işlemden geçmemiş oluyor yemeklerde kullanılacağı için . ben ege bölgesinde yaşadığım için iyi biliyorum.

a anladım o zaman öyle alıp saça kullanmalı onları köylülerden tamam teşekkürler :KK66: ben de sürünce neden saç döküyor elektrikleniyor saçım diyordum aydınlandm:)

a anladım o zaman öyle alıp saça kullanmalı onları köylülerden tamam teşekkürler :KK66: ben de sürünce neden saç döküyor elektrikleniyor saçım diyordum aydınlandm:)
bu dediğim zeytinyag kullanılırsa cilt içinde düzenli kullanımda kırışıklık açmaya ve önlemedede birebir..

benim bildiğim kolay arınsın diye önce şampuan sürülüyo su değdirilmeden.sonra tamamen yıkanıyo.

evet zeytin yağı bakım yapar ama sarımsak saç çıkartır ben faydasını gördüm sarımsaklı zeytin yağının için rahat olsun kaş da çıkartıyor bide şambuanınada ekle sarımsak 3 ay içinde fark etti çok uzun zaman oldu sarımsaklı zeytin yağlı şambuan kullanalı tavsiye ederim
Şampuana ekleyince kokusu kaliyormu bir kere sarımsaği z.yağıyla kullandım 1 ay geçmedi nerdeyse

ben denedim ama benim saçım çok yağlı kullanınca daha da yağlandı defalarca yıkamam gerekti bu defa da saçım zarar görüyor şimdi patentli keratin kullanıyorum yağlanma kalmadı hızlı bie şekilde uzamaya da başladı.

merhabalar arkadaşlar 2 aydır sinemaki tarifini uyguluyorum gerçekten uzamada etki alıyorum gürleşmede var sanki..ama çevremden kimden duyduysam ılık zeytinyağı sür gürleşme ve uzamada çok etkili diyorlar..kesin olarak düzenli şekilde sinemakiyle dönüşümlü olarak ılık zeytinyağ maskesine başlamayı düşünüyorum ve size sormak istedim bu maskeyi yapıyormusunuz artıdan dökülme yapıyor mu gürleşme ve uzamada etki gördünüz mü yorumlarınızı dikkate alaraktan bu ılık zeytinyağı maskesine başlıcam... yorumlarınız için teşekkürler..
evet zeytınyagı bir mucize ve ayrıca Lavanta suyuyla durulamanı tavsiye ederim :)

merhabalar arkadaşlar 2 aydır sinemaki tarifini uyguluyorum gerçekten uzamada etki alıyorum gürleşmede var sanki..ama çevremden kimden duyduysam ılık zeytinyağı sür gürleşme ve uzamada çok etkili diyorlar..kesin olarak düzenli şekilde sinemakiyle dönüşümlü olarak ılık zeytinyağ maskesine başlamayı düşünüyorum ve size sormak istedim bu maskeyi yapıyormusunuz artıdan dökülme yapıyor mu gürleşme ve uzamada etki gördünüz mü yorumlarınızı dikkate alaraktan bu ılık zeytinyağı maskesine başlıcam... yorumlarınız için teşekkürler..

sinameki nasıl kullandınız

X