ilginç tanışma hikayesi...lütfen yardım edin?bi bakın..

sokakta bisürü güzel kız var manken gibi,ben kimsenin kimseye yanaşıp seni çok beğendim telefon numaranı ver dediğini görmedim,duymadım,şahit olmadım,hani aynı ortamda birkaç kez karşılaşmış olsanız neyse de ilk görüşte:uhm:
erkeklere nasıl bu kadar güvenebildiniz anlamıyorum yaşınız da küçük dikkatli olun derim ilk tanışma evresinde kimse gerçek yüzünü göstermez ki her yönüyle mükemmel görünmeye çalışır herkes,biraz mesafeli davranmakta fayda var...

hahah bizim jenerasyonda telefon numarası istense, cevap yumruk olarak dönerdi.. devir değişti fiyonk yaşlanıyoruz hakkaten :teselli:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ben de yaşlanmışım anlaşılankaydirigubbakcemile3

Ben hastasiyim bu sokakta tanisan, orada burada birini beklerken birbirine bakisan, telefon veren, gidip bir kahve falan icen insanlarin? akannehir Bu nasil da buyuk bir cesaret, curret, rahatlik, umursamazlik, tebrik ederim vallahi. Zaten pek cok forumu okudukca, gozlerimden yuvalarindan cikarak hani biz marjineldik diyesim geliyor? kaydirigubbakcemile3

aynı hatayı 17 yaşında yaptım çok beğenmiştim:))
3 ay telde konuştuk sonra buluştuk ist de tek yaşıyodu ilk görüştük sonra eve çağırdı benikafamçokkarıştı ne işim var benim sizde istiyosan sen gel bize dedim şakaya vurdum çocuksun işte ne dedi biliyomusun sen beni eve atamazsın ama ben seni eve atarım dedi:eek:lmaz:eek:gün ona çaktırmadan eve gittim bidahada ne görüştüm ne telini açtım ne mesaj yazdım hayır gelmezzz

kızlar bende çok ciddi sert dururum insanlar kolay yaklaşamaz geçen yıldı galiba otobüste ders çalışıyodum yanımdaki oturana dikkat etmedim bile sonra kafamı çevirdim kitabımı okuyor bende öğretmenim askere gittim doğu görevine gidicem falan filan dedi anlattı anlattı dinledim susmadı ama kötü niyetli değildi otobüsten inicem bi kahve ısmarlıyım dedi ne münasebet dedim tersledim yoluma gittim insan kendini korur kimden zarar gelir bilir bu arkadaş çok genç zamanla öğrenicek fazla yüklenmeyin

Ulen onca yıl süslenir püslenir çıkarım sokağa daha bi gün numaramı isteyen çıkmadı vay anasını kaldım evde pehhhh....

X