İlaçlama firması tavsiyem

istanbull64

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2017
1
0
60
A KALİTE İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON firmasına sonsuz teşekkürler.

merhaba arkadaslar bi kaç arkadasımında basına geldıgı gıbı benımde basıma gelen bu konuyu ve fobimi sizle paylaşmak istedim.
ben bir çok böcek ilaçlama firmasını aradım ama bana açıklayıcı akıcı ve bilgi sahibi biri denk gelmedi ta ki A kalite yi arayana kadar firma isminden de anlaşıldığı gibi A kalite bir firma ve tamamiyle aradığım hizmet.

alt katımızda oturan kişilerin evinden bizide saran bu sorunu çözene kadar çok para harcadık.
kenımız onlem alamaya çalıstık ama nafile profosyonel bi hizmet gerekliydi internetten arastırma yaptık ama hatamız o kişilerin hakkındaki şikayetlere bakmamak oldu.

Haşere yani çeşitli böcek ve fare sorunumuz vardı daha telefonda bile guven duydum ve ilaçlamayı yaptrdım.
geldiler tespit ettiler istasyonlar kuruldu ve ilaçlama yapıldı ve saglık bakanlıgı onaylı evraklarını bıraktılar.

Tamamen sorunuzumuzu çözdükleri için en çok eşim minnettar kendısıne cünkü evi bile satmayı düşündüm inanın.

Ve dezenfeksiyon işlemi için tekrar arıycam.
Yaşadığım bu fobi mi tiksintimi bilemedim ama eve giremiyordum yemek yapamıyordum yiyemiyordum,
yaşadığımız yer nezihte olsa temizde olsa apartmanda yaşayan birisi yüzünden biz mağdur oluyoruz.
kısacası en iyi İlaçlama firması benim için A kalite ilaçlama.

X