Ikizannesinin diyet günlüğü

ikizannesi2005

YAZA 68 İNSALLAH
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2009
88
2
40
3 yıldır ideal kilom olan 67 ye ulasmaya calısıyorum 3 kere hedefe yaklasmısken istikamet yönümü ters tarafa yönelttim ve verdiğim kiloları geri aldım ama yaza bu iş tamam insallah birdaha almamak üzere verecegim kilocuklarımı

hoşgeldinnnn:KK3:
2 tane çocuğun var sanırımmm
maşallahhhh:nazar:
günlük açmakla iyi yapmışsın.menülerini yazıp kendini kontrol edebilirsin ayrıca destek de çok önemli...
kilon ve boyun kaç?

hoşgeldin:KK3:
burada aile gibi olan biz, sana da destek oluruz elimizden geldiğince...
öncelikle buraya hedef kilonu, şu anki kilonu yaz
sonra gün içinde neler yedin liste halinde, en alta içtiğin su ile yaptığın sporu ne kadar yaptın onları yaz
biz gelir sana iyi-kötü yorum yaparız seni doğru gıdalara da yönlendirmeye çalışırız
tekrardan hayırlı olsun
sevgiler...:KK16:

oh masallah Allah cocuklarına hayırlı omurler versın.. hosgeldın aramıza ınsallah zayıflama surecınde bızımle vereceksın kılolarını...

bu güzel karsılama için tesekkürler hanımlar tam bi diyet uygulamadım daha yürüyüş yapıyorum 1 saat pazarteside tam diyete baslıyorum

kendimden bahsedeyim 169 boyunda 85 kiloyum ikiz kızım var ilk okul 1. sınıfa basladılar bugün dukanın kitabını aldım ve bu diyeti uygulamayı düşünüyorum basarılı olurum insalah:26:

iyi aksamlar hanımlar bu saate kadar kacamaksız devam ettim biran önce yatmak istiyorum aksama dogru bi halsizlik oldu

sabah yulaf kepekli krep form cay

ara yogurt

öglen malesef yok

aksam haslanmıs tavuk yogurt

2 litre su yatmadan 1 fincan yesil cay 40 dakika yürüyüş

X