Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk İğrenç saçlarım bi bakın nolur :(

sonkafautucu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
550
374
Kızlar çok sinirliyim upunuz güzelim saçlarım yandı mahvoldu kısa kestirmek zorunda kaldim suan omuzlarımda. :KK43:

Psikolojim bozuldu bana ne önerirsiniz kısa saç hiç yakışmıyor keşke yakissa ama alışkın değilim.

Kaynak yaptırmak istemiyorum artik kuaforlere hic guvenmiyorum .Çıt çıt aliym diyorum ama omuz hizasindaki saça kaç cm çıt çıt uygun olur?

Internetten güvenilir bi siteden yorumları dikkate alarak alıcam ama kac cm alıcagimi bilmiyorum. Bu konuda bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

Cit citlari takip sacina gore kestirebilirsin kuafore.Uzun olmasi sorun degil.Senin saclarin da arada kaynayacak zaten.Takma kafaya cozumsuz degil.Derdin sac olsun.

Bu saç meselesi zevk meselesi ama inanın kısa saç daha sağlıklı ve genç gösteriyor. Kalın maşa ile hafif dağınık omuzda saçlar çok güzel oluyor ben de uzunken kestirdim saçlarımı böyle kullanıyorum çok çok memnunum
Aynısını düşünüyorum, uzun sac gereksiz hamallık gibi geliyor bana.

N11 ve gittigidiyor sitelerinde güzel çıtçıtlar var, saç tipine göre satıcıyla iletişim kurup alabilirsin.

Benim geçen yıl yandı uzun saçlarım.uc kez kestirdim.hala iki parmak gitmesi gerek.benimde psikolojimi cok etkilemişti.simdi alıştım.takmiyorum.koku sende.yaz olduğu icin;çabuk uzar.

Bende kisa saci kadinlara cok yakistiriyorum, cok daha modern duruyor. Tabi benim yuzume gitmiyor orasi ayri..Bence kisa saca alisinca daha begeneceksiniz. Illa citcit alacaksanizda santimi farketmez, kestirirsiniz istediginiz boyutta..instagramdakilerin bazilari dolandirici ona dikkat et..

Doğal keratin kullansan saçlarını onarırsın hem uzamasına da yardım eder ben kullanıyorum 2,5 ay önce saçlarım yandı şimdi oldukça sağlıklı 3-4 seansta düzelmesine yardımcı oluyor :)

Canm boncuk kaynak yaptır en kötü kuaför bile yapsa saçına zarar veremez çünkü bise yapmio boncuğun arasına sacını sıkıştrio. Çıt çıtin kullanımı zor tak çıkar tak çıkar hiç tavsiye etmem bende boncuk kaynak yaptrcm benimkide afrika orgusunden sonra mahvoldu

Kızlar çok sinirliyim upunuz güzelim saçlarım yandı mahvoldu kısa kestirmek zorunda kaldim suan omuzlarımda. :KK43:

Psikolojim bozuldu bana ne önerirsiniz kısa saç hiç yakışmıyor keşke yakissa ama alışkın değilim.

Kaynak yaptırmak istemiyorum artik kuaforlere hic guvenmiyorum .Çıt çıt aliym diyorum ama omuz hizasindaki saça kaç cm çıt çıt uygun olur?

Internetten güvenilir bi siteden yorumları dikkate alarak alıcam ama kac cm alıcagimi bilmiyorum. Bu konuda bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?
Çıt çıt saçını çok yorar canım box braid yaptır hem saçın uzun olur hemde hiç işlem göremeyeceği için (fön maşa v.s ) sağlıklı uzar ben senede iki kere yapıyorum iyi geliyor

Doğal keratin kullansan saçlarını onarırsın hem uzamasına da yardım eder ben kullanıyorum 2,5 ay önce saçlarım yandı şimdi oldukça sağlıklı 3-4 seansta düzelmesine yardımcı oluyor :)
Benim birkaç arkadaşım kullanmaya başladı oldukça işe yarıyor sanırım ben saçıma fazla işlem yaptırmadığım için henüz gerek duymadım ama zaman zaman kırıklar oluşuyor saçımda bende ürünleri set halinde almayı düşünüyorum sadece fiyatı biraz pahalı geldi

X