Lekeler, Çiller İğneli epilasyon lekeleri acil

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

demolita

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2022
5
1
Merhaba ben bundan yaklaşık 2 ay önce dekolte bölgem için iğneli epilasyon işlemi yaptırdım ince tüylere kadar ince çalışıldı çok kızardı ve o yoğun kızarıklık 1 aya anca geçti hala var hatta ilk gün kabuk yoktu 3 güne bütün kökler kabuk tuttu üç gün stabil olarak sürekli antibakteriyel pudra kullandım daha sonra onarıcı kremler ile sürekli olarak nemlendirdim ama hala cildim kızarık sadece iğnenin girdiği kökler nokta olarak gözükse neyse ama derim hala kızarık yeni yapılmış gibi ve kırmızı noktalar var hala geçmedi benim gibi bir deneyiminiz olduysa lütfen paylaşır mısınız 2 aydır sürekli temizleyip bakımını yapıyorum güneşe de hiç çıkmadım özellikle hep kapalı şeyler giyindim ama bu izler neden hala bu kadar belirgin anlamıyorum yanıtlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Her gün sudokrem sürün veya Fito krem falan. Ben meme ucumdaki uzun tüylere yaptırdım sadece, 2 aydır geçmedi ama git gide silik bir hal alıyor kahverengi lekeler. Kadınlar kulübünde 6 ayda geçtiğini okudum, hatta 1 yılda geçen bile olmuş

X