İğneli epilasyon için yer tavsiyesi ?

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
Arkadaşlar Ankara’da Julia hanıma yer bulmak çok zor :KK43: başka onerebilecgınız sonuç aldığınız yer var mı ? Zeynep Polat’a gitmek istemiyorum başka onerdeiğiniz yer var mı

Ben sincanda başladım ama daha 2 gün oldu aylar sonra sonuç alırsam yazarım ama yine de üste çıksın diye yazayım dedim ordan sonuç gelmezse yine arıcam çünkü ben de

Ben sincanda başladım ama daha 2 gün oldu aylar sonra sonuç alırsam yazarım ama yine de üste çıksın diye yazayım dedim ordan sonuç gelmezse yine arıcam çünkü ben de
Sanırım bu iğneli epilasyona dört beş kere gitmek gercekecek ben bir kere gittim yüzümde izler kaldıği için orayı bıraktım

2 yıl gidenler var maalesef süreç çok uzun ya biraz incelse yine razıyım yani bakalım bu gittiğimden 6 ay içinde bir değişim yaşarsam arayanlara öneririm

2 yıl gidenler var maalesef süreç çok uzun ya biraz incelse yine razıyım yani bakalım bu gittiğimden 6 ay içinde bir değişim yaşarsam arayanlara öneririm
İstanbul da bi merkez vardı süsen güzellik merkezi orasında çözüm bulduğunu söyleyenler var acaba diyorum o günleri de görecek miyim

X