İğneli Epilasyon İğneli epilasyon için İzmit'te tavsiye..

Bu arkadaşa böyle bir tepki göstermişsiniz ancak bahsi geçen güzellik merkezi için ne kadar güzelleme varsa her ne hikmetse yorum sahipleri güzellemeleri yaptıkları gün üye olup sadece 1 mesajla kk kariyerlerini tamamlamışlar. Hassasiyetle yaklaşılması gereken bir konu. İnsanlar gidip yüzlerini emanet ediyorlar. Madem o kadar iyiler yorumlar organik olarak gerçekten o merkezden memnun kalmış olanlar yorum yapsın lütfen.

Ne demek istediğinizi tam anlamadım, sitede reklam veya karalama yasaktır, he ikisine de müsade etmiyoruz ama gerçekten bir merkeze gidip başarılı bulan kişiler reklama kaçmamak kaydıyla olumlu yorumlar yapabilirler.

Tam olarak söylemek istediğim şudur ki; Bu platforma üye olup,üye olduğu gün belli bir firmayı/markayı/kişiyi öven/yeren yorum yapıp sonrasında tamamen pasif duruma geçen hesaplar gözüme çarpıyor. Bu durum da şaibeli görünüyor. Zaten sitenin amacı genellikle tecrübeleri aktarmak, tecrübe etmiş gibi aktarmak değil.

Merhabalar Değirmendere'de iğneli epilasyon yaptırabileceğim bir yer var mı diye bakınırken sizin yazdıklarınızı gördüm. Acaba Serpil Hanım hala devam ediyor mu? Devam ediyorsa siz memnun kaldınız ve iletişim bilgilerini rica edebilir miyim?:)

Kocaeli İzmit’te bulunan Soley Güzellik Merkezinin güzel sahipleri,Ayşegül Hanım ve Nermin Hanıma hayatıma dokundukları için çok teşekkür ediyorum.Hem işlerinde uzman,hem disiplinli,hem de inanılmaz kibar ve güleryüzlü insanlar onlar.Beni çok büyük bir sıkıntıdan kurtardılar. Epilasyona senelerce çok paralar dökmüş bir kadın ve eczacı olarak bu konuda sorun yaşayan tüm kadınlara,bir dakika bile başka yöntemlerle vakit kaybetmeden doğru adrese yani soleye ulaşmalarını tavsiye ediyorum.İşlem sonrasında alınan sonuç karşısında bir kere bile mutsuz ayrılmadım oradan :) Sevgiler

Merhaba memnuniyetiniz bizim için bir mutluluk.İnanın kıl büyük bir sorun bu yüzden biz sizi çok iyi anlıyoruz. Sevgilerimizle.

Hanımlar.. İğneli epilasyon için İzmit'te tanıdığınız, bildiğiniz, başarılı uygulama yapan bir yer yada kişi ismi paylaşabilirmisiniz.. Zaman ayıran arkadaşlara şimdiden teşekkürler..
Ben izmit merkezde djamel estetiğe gidiyorum eski adı soley ve çok memnunum yüz bölgemde aşırı tüylenme vardı ve üzerine lazer epilasyon yaptırıp daha da kötü bir duruma koydum ve soluğu iğneli epilasyonda aldım 3 yıldır düzenli bir şekilde gidiyorum annem de farklı bölgelerini yaptırdı ve çok memnunuz işini ilgiyle ve özenle yapıyorlar iyiki varlar gidenin pişman olacağını sanmıyorum sevgiler :)

İzmit te djamel estetiğe (soley eski adı) gidiyorum. Koltuk altıma, koluma, özel bolgeme, göbek deliğinin altındaki bölgeye iğneli epilasyon yaptırdım. Birkac gün kızarıklık oluyo sonrasında tamamen geciyo kararma vb hiçbir sorun yaşamadım. Normal vücut bölgelerinde dayanılır derecede aciyo korkulur bir acısı yok yani. Özel bolge için lokal anestezi yaptiriyorum. Kıllar her seferinde baya azalıyor. Hızlı sonuç alırsınız. Koltuk altim için 15 yaşındayken gitmiştim yani yaş olarak 18 i beklemenize gerek yok. Memnunum, size de öneririm. :)

Merhaba

Değirmenderede Serpil hnm var epilasyon yapıyor.10 numara bnm komple vucudum bitti. Tavsiye ederim kesin ve iz kalmadan gidilebilecek en iii yer
Merhaba bahsettiğiniz serpil hanım hâlâ değirmenderede mi bilginiz var mı? Görüşmüştük kendisiyle telefon numarası vardi bende ama silinmis kendisine nasıl ulaşabilirim yardımcı olur musunuz?

Merhabalar Değirmendere'de iğneli epilasyon yaptırabileceğim bir yer var mı diye bakınırken sizin yazdıklarınızı gördüm. Acaba Serpil Hanım hala devam ediyor mu? Devam ediyorsa siz memnun kaldınız ve iletişim bilgilerini rica edebilir miyim?:)
Merhaba serpil hanıma gidebildiniz mi ve eğer varsa iletişim bilgilerini verebilirseniz çok sevinirimm

Ben de djamel estetiğe yüzüm için yaklaşık 3 yıldır gidiyorum. Düzenli gidememe rağmen inanılmaz fayda gördüm. Yüzum hariç diğer bölgelerim için başka bir merkeze lazere gidiyordum. Fakat tüylerim aksine çoğaldı lazerde. Şimdi vücudum için de djamel estetiğe gitmeye karar verdim. Eminim ki iyi sonuç elde edeceğim. Gerçekten igneli epilasyon dışında tüylerden kesin kurtuluş yok. Lazer epilasyon daha hesaplı gibi görünse de kıl yapımı çok değiştirdi. Paramın boşa gitmesi bir yana zamanım da boşa gitti. Birebir tecrübe etmiş biri olarak djamel estetiği ben de tavsiye ediyorum. Özellikle yüzünüz için mutlaka gitmelisiniz.

Ben izmit merkezde djamel estetiğe gidiyorum eski adı soley ve çok memnunum yüz bölgemde aşırı tüylenme vardı ve üzerine lazer epilasyon yaptırıp daha da kötü bir duruma koydum ve soluğu iğneli epilasyonda aldım 3 yıldır düzenli bir şekilde gidiyorum annem de farklı bölgelerini yaptırdı ve çok memnunuz işini ilgiyle ve özenle yapıyorlar iyiki varlar gidenin pişman olacağını sanmıyorum sevgiler :)
Merhabalar merkezden memnun kaldınız mı sonrasında

Ben de djamel estetiğe yüzüm için yaklaşık 3 yıldır gidiyorum. Düzenli gidememe rağmen inanılmaz fayda gördüm. Yüzum hariç diğer bölgelerim için başka bir merkeze lazere gidiyordum. Fakat tüylerim aksine çoğaldı lazerde. Şimdi vücudum için de djamel estetiğe gitmeye karar verdim. Eminim ki iyi sonuç elde edeceğim. Gerçekten igneli epilasyon dışında tüylerden kesin kurtuluş yok. Lazer epilasyon daha hesaplı gibi görünse de kıl yapımı çok değiştirdi. Paramın boşa gitmesi bir yana zamanım da boşa gitti. Birebir tecrübe etmiş biri olarak djamel estetiği ben de tavsiye ediyorum. Özellikle yüzünüz için mutlaka gitmelisiniz.
Selam gittiniz mi oraya

eski adıyla soley yeni adı dijamel estetik güzellik salonu tek geçerim tavsiyemdir işlerini çok güzel ve hassas yapıyorlar Nermin hanım iğneli epilasyon yapıyor sadece hiç can acıtmıyor ve tertemiz iş çıkarıyor

Bende Djamel gidenlerdenim tavsiye ederim sürecim güzel ilerliyor

ben de djamele gidiyorum. Yanak ve favori bölgesini hallettim. Hatta eskiden favori bolgesinde delik deşik iz yapmıştı kadınınbiri. Orası da kendini yeniledi. Şimdi karın ile devam ediyorum. İğneli biraz pahalı ama aldığım sonucu görünce değiyo. Biraz da acıyan bi işlem. Yanakta değil de karında dayanamadım emla krem sürdüm. Kısmen daha katlanabilir oldu yani. Hiç bir sorun yaşamadım memnumum

X