İdrarda gebelik testi

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
3.704
9
10 unda olmam gereken adetim gelmedi bu rada gribim ilaç kullanmam gerekiyo az önce hastaneye gittim idrarda gebelik testi yaptırdım negatif çıktı şimdi antibiyotiğe başlıcam bu sonuç kesindir dimi kızlar sonradan pozitif olabilirmi böyle bi durumla karşılaşan varmı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

ya bence bekle hemen antibiyotiğe başlama.. adetin henüz 2 gün geçmiş bence 3-4 gün daha bekle.. Sadece bir gripse bu antibiyotiği bi kaç gün ertelemekte bi zarar olmaz heralde.. Ben olsam öle yapardım yani ne olur noolmaz onun yerine vitamin al bitki çayı falan iç gribin için :-) Portakal falan..

hastanedeki testler evlerde yapılandan daha hassas değilmiki yarın eczaneler açıksa bide evde yapim bakalım nolcak

Lolo canım kullanma ilaç bekle canım benim 3 gün geçmişti adetim hastanede yapıldı idrar testi negatifdi bende üzüldüm gittim saçlarımı röfle yaptırdım ha geldi gelecek derken 6 günde çıktı gebelik canım ama bende hastaydım ilaç içmedim geç döllenme olunca idrarda çıkmıyor adetten en az 10 gün sonra çıkıyor imiş canım inşallah güzel haberini alırız bence bekle canım

başak sen hastanedemi yaptırmıştın testi negatif çıkmıştı hastanede ya yanlış çıkmaz diye düşündüm ama dediğiniz gibi 2 ilaç içtim başka içmicem beklicem biraz daha

canım bencede bekle benim ilk gebeligimde 6 gün geçmişti ve hastanede yaptırmıştım yinede negatif çıkmıştı...sonra ertesi gün kanda pozitif çıkmıştı.

başak sen hastanedemi yaptırmıştın testi negatif çıkmıştı hastanede ya yanlış çıkmaz diye düşündüm ama dediğiniz gibi 2 ilaç içtim başka içmicem beklicem biraz daha

Canım korkma iki laç içmekle bebeğine hemen birşey olmaz. ama sen yinede bundan sonra içme ..Ben her ay bu mesele yüzünden diken üstünde yaşıyordum ama bıraktım artık. Bir gece kas gevşetici içtim. Sonra bütün gece uyumadım. Ya hamileysem bebeğime bişey olursa diye. Dişlerimden röntgen çekildi öncesinde beta hcg yaptırdım. sürekli böyle..İnsanın sürekli bu konuda düşünmesine ve takılıp kalmasına neden oluyor. Geçen ay kadın doğum doktoru idrar yolları enfeksiyonu nedeniyle bir ton ilaç verdi. içinde antibiyotikte vardı. Doktor bey test yaptırıp öyle içeyim değil mi dedim. Yoo gerek yok dedi. Hamile olsanız bile çok erken dönemdir bişey olmaz dedi. Doktora danışmakta fayda var tabi...

selam kızlar benımde adetım 17 gun gecıktı ama hala adet olmadım 4 gun once ıdrar testı yaptırdım ama negatıf cıktı acaba yınede hamıle olma ıhtımalı varmııı noolur cevap yazın bole olanlar varmı yada yakınlarınızda

selam kızlar benımde adetım 17 gun gecıktı ama hala adet olmadım 4 gun once ıdrar testı yaptırdım ama negatıf cıktı acaba yınede hamıle olma ıhtımalı varmııı noolur cevap yazın bole olanlar varmı yada yakınlarınızda

canım slm.bende aynı senin durumundayım.20 gün oldu adet olmadım haala.5 kez test yaptım bu süre içinde ama negatif çıkıyor.kan testi en iyisi.hemen yaptırmalıyız bence.

Kızlar eğer adetleriniz genllikle hep düzenliyse ve ilk defa böyle bir gecikme yaşıyorsanız mutlaka kan testi yaptırmanızda fayda var diye düşünüyorum. umarım hamilesinizdir.

evde 2 kez test yaptım pozitifti sabah hastanede yaptırdım idrardan negatifti böyle bişşey olurmu

6 tane değişik markalarda test yaptım pozitif kan testi ve ultrason negatif ilişkiden 14 gün sora belli oluyomuş teste kandada adete yakın adetim geçmedi daha 10 gün var ondan olabilirmi yoksa 6 testte bozukmu

ya arkadaşlar geçen çarşamba yani 5 gün önce hastanede idrardan test yaptılar pozitif. Üstelik ağrım falanda vardı gebeyim diye ilaca baslatıılar progestan ve folıc plusa. bugun gittim tekrardan idrar testi negatif çıktı çok sasırdım psikolojim allak bullak oldu. Artık yarın daha buyuk bı hastaneye gıdıp kandan baktıracagım. kandakı kesın sonuc mus. Allahım hayırlısını versın ınsllah :)

X