İcra davası hakkında!!!!!! Yardım lütfen!!!

tokyo_s

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2023
54
24
33
Adıma açılan icra davasını avukatın (mercangöz hukuk bürosu Allahım düşürmesin düşmanımı) belirttiği tutar doğrultusunda peşin ödeme yaptım. Elimde dekontlar herşey var. Ama avukat bir türlü haricen tahsil edilmiştir yazısı yazmadığı için Uyap da kontrol ettiğimde hala dava açık ve borca faiz geliyor. Borcu yoktur yazısı vereceğini de söyledi onu da vermiyor. Avukatı aradığımızda bugün yarın bugün yarın hep bir bahane hep bir erteleme. Napıcaz nasıl bir yol izlicez bilemiyorum. Hayır hamileyim ve riskli bir gebelik yaşıyorum sürekli kabusum oldu artık. Nolur başına gelen varsa bunun bi yolu yordamı bilgi verirse sevinirim.

Bu nedenle harcı biraz daha yüksek olsa da direk icra dairesine ödeme yapmak daha mantıklı. Zira avukata ödeme yaptığınızda haricen tahsil yazısını gönderir fakat dosya kapatılmaz, dosyanın kapanması için icra dairesine müracaat edip harçlar ödemeniz gerekir.
Avukat aldığı parayı gecikmeksizin icra dosyasına bildirmek zorundadır, baroya şikayette bulunabilirsiniz

Adıma açılan icra davasını avukatın (mercangöz hukuk bürosu Allahım düşürmesin düşmanımı) belirttiği tutar doğrultusunda peşin ödeme yaptım. Elimde dekontlar herşey var. Ama avukat bir türlü haricen tahsil edilmiştir yazısı yazmadığı için Uyap da kontrol ettiğimde hala dava açık ve borca faiz geliyor. Borcu yoktur yazısı vereceğini de söyledi onu da vermiyor. Avukatı aradığımızda bugün yarın bugün yarın hep bir bahane hep bir erteleme. Napıcaz nasıl bir yol izlicez bilemiyorum. Hayır hamileyim ve riskli bir gebelik yaşıyorum sürekli kabusum oldu artık. Nolur başına gelen varsa bunun bi yolu yordamı bilgi verirse sevinirim.
baroya şikayet et

Tahsil ve diger harclari odememek icin boyle.davraniyor muhtemelen dosyada islem.yok yil sonu geliyor onumuzdeki aydan sonra icra da devir zamani gelir. Yilbasinda takipsizlikten dosya dusecektir size.islem yapmaz eger kredi cekme vs gibi bi durum. Yoksa sorun olmaz. Takipsizlikle kapanan dosya da ilerde para cekmek.isteseniz karsiniza.cikar .sizden harc parasi almadi yada aldi icra ya odemedi

X