Jinekoloji Hymen, bekaret zari

Kızlar da o kadar salak değil ya, tamir harici de neler neler yapanlar var, kız iyi oyuncuysa hiç anlayamaz. Üstelik herkesin de sancılı falan olmuyor, öyle oluk oluk kan da gelmiyor, hatta hiç kan gelmeyenler bile var. Erkekler çok anlarmış gibi yapıyor, hem kendi içini rahatlatıyor, hem de karşıdakine gözdağı veriyor aklınca bak biz anlarız diye. Bence o noktada da daha çok aptal durumuna düşüyor. çünkü anlamazsa kız zaten kandırdığının ve erkeğin salak durumuna düştüğünün farkında. Valla bu konuda işleri zor bunu mesele yapan erkeklerin.
Oluk oluk kimseden kan gelmez zaten bu bir.
Ikincisi çok net anlaşılır tecrübeli bir erkek anlar.
Neyse zaten önemsiz bir konu olduğu için kim kimi kandiriyorsa beni ilgilendirmez.

Oluk oluk kimseden kan gelmez zaten bu bir.
Ikincisi çok net anlaşılır tecrübeli bir erkek anlar.
Neyse zaten önemsiz bir konu olduğu için kim kimi kandiriyorsa beni ilgilendirmez.
beni de bağlayan bir konu yok. ben fikrimi değil bilimsel olarak durumu yazdım. yani sonuçta doktor değiller. en fazla anlıyorum derler.neyse, çok üzerinde tartışmak istediğim bir konu da değil zaten.

Soru buram buram ben erkeğim diye bağırıyor. Gerçekten konu sahibi erkekse ki bence öyle, güzel kardeşim sanane kadınların bekaretinden, cinsel hayatından falan?
Her şeyi hallettiniz de bu kaldı

X