huncalife mi farmasi mi? hangisinin ürünleri iyidir?

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
855
375
ben kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için ikisine de üyeyim fakat fazla ürününü kullanmadım hangi firma daha iyidir?? huncalife nin carminanın cam şişedeli mineralli fondoteni dikkatimi çekti.. cildi besler gibime geliyor ,sivilce yapmaz gibime geliyor sanki sizce? yorumlarınız benim için önemli lütfen yardım :)

ben kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için ikisine de üyeyim fakat fazla ürününü kullanmadım hangi firma daha iyidir?? huncalife nin carminanın cam şişedeli mineralli fondoteni dikkatimi çekti.. cildi besler gibime geliyor ,sivilce yapmaz gibime geliyor sanki sizce? yorumlarınız benim için önemli lütfen yardım :)

Huncalife bitkisel beğeniyorum ürünlerini aynen dediğin gibi bende ihtiyaçlarımı almak için üye olmuştum kulkanıyorum hala şampuanları parfümleri kullandıklarımdan şikayetim yok henüz.. farmasiyi ben pek sevemedim bi ürünü alerji yapmıştı eşimin yüzüne.. o yğzden huncalife

Ben faraziye uyeyim kendi ürünlerimi ordan temin ediyorum ben uygun hemde tamamen bitkisel.uye olmak isters3n bilgi verebilirim.

Canım ben Farmasi yapıyorum güzel de bi ekibim var kozmatik ürünlerinden çok memnunun ve senelerdir kimseye yan etki gösterdiğini görmedim duymadım tam bir şifa. Kesinlikle tavsiye ederim üye olmak istersen yada detaylı bilgi almak istersen ınstagram hesabıma yazabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Farmasi üyesiyim ve sağlıklı ürünler olması beni cezbeden bir kriter normal şartlarda çok alerjik bir yüzüm olmasına rağmen Farmasinin ürünlerinde hiç bir reaksiyon göstermedi o yüzden severek gönül rahatlığıyla kullanıyorum 🙂isteyen kişiyi de yardımcı olabilirim ...Instagram sayfami ziyaret edebilir iletişime geçebilirsiniz🤗

Son düzenleyen: Moderatör:
X