Hu hu ben geldim.Müdavim gaziniz :))

RabiyaAkbulut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
59
17
39
Herkese Merhaba! Hatırlayanlar çıkacaktır illaki karın germe ve yağ aldırma sonucu iki kere dikişlerim açılmıştı.ilk ameliyattan bu yana 6 ay geçti.nur topu gibi izim var ama çok şükür ki ağrım ve açık yaram yok.istediğim vücuttayım artık amaaa
Göbek deliği çevresinde dalgalanmalar var.omuzlarım ve bacaklarım genişlemeye başladı.ayakta yada oturarak biraz fazla kalınca felaket sırt ağrısı oluyo hala.ağrı olmasın diye kambur durmak istiyo insan ama bu sefer de o yüzden ağrı oluyo.yani ne dik durabiliyosun ne kambur garip bi hal farkındayım.sonuçtan memnun olsamda çektiğim acıyı ve yarayı hatırladıkça pişman oluyorum.herkese selamlar 🙋‍♀️🙋‍♀️

Eklentiler

• IMG_2983.jpeg
    IMG_2983.jpeg
    112,4 KB · Görüntüleme: 134
Karındaki yağ hücreleri alındığı için o bölgeden kilo alma işi olmaz demişti doktor.tartıda aynıyım ama görüntüde genişlediğimi söylüyo görenler

Merhaba, çok geçmiş olsun. Benim de ameliyattan önce en çok korktuğum şey dikişlerin açılmasıydı ve sonra dedim ki boşver dilek böylede yaşanmaz ol gitsin 😂. Çok şükür bir komplikasyon olmadı. Şimdi ten rengi iz kapatıcı dövme tarzı şeyler var 1. Yılı doldurunca deneyebilirsiniz.

Merhaba, çok geçmiş olsun. Benim de ameliyattan önce en çok korktuğum şey dikişlerin açılmasıydı ve sonra dedim ki boşver dilek böylede yaşanmaz ol gitsin 😂. Çok şükür bir komplikasyon olmadı. Şimdi ten rengi iz kapatıcı dövme tarzı şeyler var 1. Yılı doldurunca deneyebilirsiniz.
Bide dövmenin acısını çekemem valla.krem sürüyorum aklıma geldikçe ama çok çok uzun yıllar kullanmak gerekiyomuş

Eklentiler

• IMG_2461.jpeg
    IMG_2461.jpeg
    69,4 KB · Görüntüleme: 75
X