Hsg sonrası ne zaman gebe kaldınız

numunehas

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
103
14
23
İki hafta önce rahim filmi çekildim ve şu an kasıklarımda iki üç günden buyana ağrılar hissediyorum bacaklarıma ve belime vuran.( Şiddetli değil sızı gibi )Hamile kalabileceğim 11. Günümdeyim. Erken gebelik belirtisi olabilir mi?
Bu arada iki ay önce kürtaj oldum ve rahim filmi de çekildim tek sıkıntı kan pıhtılaşması çıktı bunun içinde coraspin verdi doktorum bunu kullan hamile kalınca gel her ay iğne vurulacaksin dedi harici bir sıkıntı yok hsg ve kürtaj sonrası gebelik şansı artırıyor diye duymuştum. Şu an da içimde bir umut acaba hamilelik belirtileri olabilir mi

Cekildigim ay hamile kaldım üstelik sag tupumde tıkalı darısı başınıza:)
İki hafta önce rahim filmi çekildim ve şu an kasıklarımda iki üç günden buyana ağrılar hissediyorum bacaklarıma ve belime vuran.( Şiddetli değil sızı gibi )Hamile kalabileceğim 11. Günümdeyim. Erken gebelik belirtisi olabilir mi?
Bu arada iki ay önce kürtaj oldum ve rahim filmi de çekildim tek sıkıntı kan pıhtılaşması çıktı bunun içinde coraspin verdi doktorum bunu kullan hamile kalınca gel her ay iğne vurulacaksin dedi harici bir sıkıntı yok hsg ve kürtaj sonrası gebelik şansı artırıyor diye duymuştum. Şu an da içimde bir umut acaba hamilelik belirtileri olabilir mi

Ben aralıkta çekildim hala gebelik oluşmadı genelde 6 ay gibi bir süre veriyorlar ama bazıları da hemen kalabiliyor benim sol tüpüm çok zedeli ilk gebeliğimde içimde sargı bezi unutmuşlardı yine ameliyat oldum baya zedelemişler 😀

Çok geçmiş olsun umarım bize de bu sevinci tatmak nasip olur benim hsg de bir sorunum çıkmadı düşüğüm pıhtılaşmadan kaynaklı dedi doktor kromozom vs bir sürü test yaptık şimdide umutluyum işte acaba mı diyorum

Benimde şu an aynı sağ kasığımdan bacağıma doğru vuran bir ağrı var ara ara da belime bugünde sol kasığımda hissettim. Özellikle hareket ederken belirgin hissediyorum ağrıları sizce var mıdır

Benimde şu an aynı sağ kasığımdan bacağıma doğru vuran bir ağrı var ara ara da belime bugünde sol kasığımda hissettim. Özellikle hareket ederken belirgin hissediyorum ağrıları sizce var mıdır
Olabilir tabiki ama adetinizin gecikmesini bekleyin bence ben kendime söz vermiştim artık test alıp yapmicam diye her ay çok yipranmistim cünku adetim gecikince aldım test pozitif çıktı umarım sizde bu ay çift çizgiyi görürsünüz burda gördüğüm herkes için bunu diliyorum. Kan pihtilasmasi zaten gebeliğin devam etmesine engel ki o sorunu da zaten cozmussunuz bi sonraki gebeliginiz büyük ihtimalle sağlıklı ilerleyecektir . Kendinizi çok dinlemeden normal hayatınıza devam edin bir de hissediyor insan ben hissetmiştim o ay hamile olduğumu ama doğal yolla hamile kalamazsın dedikleri için değilimdir diye düşündüm hep .

merhaba bende hag çektirdim. Adetim 2 gündür gecikiyor sadeve kasık ağrım var . Sizde nasıl belirtiler vardı
Bende de sadece kasik agrisi vardı biraz da uyku hali onun dışında bi belirtim yoktu .Ama adet olacak gibi değildim hiç o yüzden hissetmiştim hamile olduğumu:)umarım sizde hamilesinizdir

Ben ekimde hsg çektirdim, doktora tüp bebeği sorduk hiç uğraşmak istemiyorduk 1,5 buçuk yıldır olmuyordu o da sorun yok hsg den sonra olur dedi. 8 ay geçti hiçbişey olmadı çok okudum çektirdiği ay hamile kalanları. Şimdi bu MFK ürünleri var ya onu aldık 3 aylık eş paketi. Bunu da denerim olmazsa tüp bebeğe de nedense çok sıcak bakamıyorum. Hayırlısı inşallah sen çok beklemez de hamile kalırsın🤲🏽

X