Saç Uzatma Yöntemleri hp hair biotin

ben 2 ayı tamamladım 3.aya geçtim.3 .aya doğru baya fark attı memnunum.asıl etkisi 3 aydan sonra görülürmüş

2.aydan sonra evet yalnız bunun yanında haftada 1 sinameki kürü yapıyorum.Eskisi gibi saçlarımı yormuyorum.Eskiden bi an önce uzasın diye 2 güne bir kür yapardım şimdi yaklaşık 1 buçuk aydır haftada iki sefer yıkıyorum

bende cok istiyorum uzamasini.ben butun bakimlarimi yapiyorum hatta bir ara zehirli olmasina ragmen entele otu bile kullandim ama bir faydasi olmadi.biotin 3 ay kullanacagim yarinda cinko kullanacagim ek olarak

ben bir donem kullanmistim cok guzel sac uzatiyordu ama cok midemi bulandiriyor diyebiraktim ama tekrar basliycam bu defa uyumadan hemen once icecegim.inan kaşlari bile kalinlastiriyor.umarim uzar saclarimiz cabucak

senin gibi kaşlarım olsa dolmasada olur :)aslında kaşlarımın orjinali güzel öyle simsiyah değil seyrek birde alımdan inceldi aldırmayasdım tam istediğim gibiydi.Ben kaşlarımın orjinal halini istiyorummm

teşekkürler canım bi araştırayım.Şu sıralar yaptığım bakılarla sanki gürleşme var gibi ama tabi biraz zaman geçmesi lazım anlamak için .

bende başkadım 1 hafta oluyor tırnaklarım sertleşsin diye başladım ama saç uzatıyorsada ne ala

X